رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛
تشدید نظارت‌های بهداشتی در ایام نوروز ماه مبارک رمضان با جدیت ادامه دارد

9 فروردين 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: از آغاز تعطیلات نوروز نظارت بازرسان بهداشت محیط از واحدهای صنفی با جدیت ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، دکتر عصمت حیدری اظهار داشت: هدف از این بازدیدها حفظ سلامت آحاد مردم است.
وی افزود: طی نظارت‌های انجام‌شده از آغاز تعطیلات نوروز و با شروع ماه مبارک رمضان تا امروز ۲۵۷ مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی و ۶۶ مورد نمونه کلر سنجی آب آشامیدنی صورت گرفته است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه بیان کرد: خدمات‌رسانی به مردم شهرستان و مسافران محترم نوروزی تعطیلی ندارد و کارشناسان بهداشت محیط در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان به‌صورت دو شیفت کاری و جدیت ویژه بازرسی و نظارت لازم را انجام می‌دهند.
دکتر حیدری گفت: از این تعداد بازرسی انجام‌شده ۱۹۵ مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع موارد غذایی و ۶۲ مورد مراکز عمومی صورت گرفته که ۳۵ مورد اخطار، ۱۰ مورد ارجاع به مراکز قضایی و ۳ مورد تعطیلی گزارش شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه باز مردم خواست هرگونه تخلف در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن متخلف مشاهده با شماره تلفن ۱۹۰ تماس گرفته و گزارش تخلف را اعلام کنند.
انتهای پیام/م.ن ۳۰۸۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نوروز.1402     ماه.رمضان     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >