۶۵ برنامه به مناسبت هفته سلامت در شهرستان دیّر برگزار می‌شود

9 ارديبهشت 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان دیر گفت: به مناسبت هفته سلامت ۶۵ برنامه با شعار سلامتی برای همه با پزشکی خانواده در این شهرستان برگزار می‌شود.

عباس آدمیت نسب در گفت‌وگو با خبرنگاران افزود: حضور در گلزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان بلند شهدا، برپایی ایستگاه سلامت، اعزام تیم‌های پزشکی خانواده به مناطق روستایی، برپایی سفره سلامتی، اجرای برنامه مختلف با موضوعات بهداشت و درمان در مدارس، اعزام کلینیک سیار دندانپزشکی به روستاها، پیاده‌روی عمومی و ایجاد میز خدمت در مصلای نماز جمعه از برنامه‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در هفته سلامت است.
وی پاک‌سازی ساحل، همایش سفیران سلامت، تقدیر از فعالان و خیران عرصه سلامت، نشست خبری، پرواز بادبادک‌ها، برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی و برپایی کارگاه‌های آموزشی را از دیگر برنامه‌های هفته سلامت در سطح شهرستان دیر عنوان کرد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با اشاره به برنامه پزشکی خانواده گفت: اجرای این برنامه نقش مؤثری در صرفه‌جویی هزینه‌های درمان دارد.
آدمیت نسب افزود: برای دریافت خدمات پزشکی خانواده باید از مسیر درست آنکه همان نظام ارجاع است وارد شویم و افرادی که از مسیر ارجاع به سطوح بعدی مراجعه می‌کنند در صورت بستری در بیمارستان، خدمات درمانی به‌صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجدید.میثاق     هفته.سلامت     عباس.آدمیت‌نسب     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   9 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >