رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهردرآیین تجدید میثاق با شهدای مدافع سلامت:
تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا گامی موثر در ارتقا وضعیت بهداشت و درمان استان برداریم/ گزارش تصویری

9 ارديبهشت 1402
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا در ارتقا وضعیت بهداشت، درمان و سلامت استان در جهت ارائه خدمات بهینه به مردم گام‌های موثری برداریم.

دکتر حسن ملکی‌زاده در آیین تجدید میثاق با شهدای مدافع سلامت استان که در نخستین روز از هفته سلامت برگزار شد افزود: در سال 1402 هفته سلامت دو هدف و برنامه راهبردی را در سطح ملی دنبال می‌کند که یکی برنامه پزشکی خانواده بوده که نقش محوری داشته و دیگری بحث جوانی جمعیت است که جزو برنامه‌های اصلی در هفته سلامت محسوب می‌شود.
وی تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با برنامه‌ریزی جامع و کاملی که انجام خواهد شد این امر مهم را محقق کنیم. به ویژه در حوزه پزشکی خانواده که در حال حاضر در شهرهای زیر 20 هزار نفر در حال اجرا و در شهرهای بالای 20 هزار نفر فاز اولیه اجرا شده و به تدریج به همه شهرهای استان گسترش پیدا خواهد کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تاکید کرد: از هم استانی‌های عزیز تقاضا می‌شود همکاری جامعی را در بخش بهداشت و درمان و حوزه سلامت جهت آغاز به کار و پیشرفت کار داشته باشند و تمامی همکاران ما در مجموعه نظام سلامت استان نیز تمام توان خود را به کار خواهند بست تا این برنامه جامع تحقق یابد.
آیین تجدید میثاق با شهدای مدافع سلامت استان با حضور رییس دانشگاه، مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه، معاونین، اساتید، اعضا هیات علمی، کارکنان، دانشجویان و خانواده‌های شهدای مدافع سلامت استان بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ف 1026
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجدید.میثاق     هفته.سلامت     دکتر.حسن.ملکی‌زاده        

تاریخ بروز رسانی:   9 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >