رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه:
توسعه زیرساخت‌های عمرانی یکی از مؤلفه‌های لازم جهت دسترسی عادلانه مردم به سلامتی است

16 ارديبهشت 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: یکی از مؤلفه‌های لازم برای دسترسی عادلانه همه افراد جامعه به سلامت اجرا و به بهره‌برداری رساندن پروژه‌های عمرانی در کوتاه‌ترین زمان است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، دکتر عصمت حیدری در همایش "سلامت برای همه" اظهار داشت: فرصت خدمت محدود است و با این فرصت و ظرفیتی که در اختیارداریم باید در راستای فراهم کردن شرایطی که دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی و درمانی افراد را فراهم کند تلاش کنیم.
 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه بیان کرد: در حال حاضر ۹ پروژه عمرانی فعال در حوزه سلامت وجود دارد که شامل: پایگاه سلامت روستایی سربست- مال قائد با ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی، مرکز خدمات جامع سلامت روستای محمدی با ۵۵ درصد پیشرفت، پانسیون پزشک- ماما و پانسیون سرایداری مرکز روستای محمدی، پانسیون پزشک- ماما و پانسیون سرایداری مرکز چهار روستایی با ۹۰ درصد پیشرفت، پایگاه سلامت شهری امام موسی کاظم (ع) با پیشرفت ۸۰ درصد پیشرفت، پایگاه شهری شماره دو اورژانس ۱۱۵ خیر ساز با ۶۰ درصد پیشرفت و پانسیون پزشکان متخصص بیمارستان با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی، از پروژه‌های عمرانی این شهرستان می‌باشند.
وی اضافه کرد: پروژه پانسیون پزشک مال خلیفه در هفته دولت و خانه بهداشت روستای مال محمود و آزمایشگاه مرکزی شهرستان نیز در دهه فجر ۱۴۰۱ به بهره‌برداری رسیدند.
دکتر حیدری خاطرنشان کرد: امیدواریم پروژه‌های در حال اجرای ذکرشده در هفته دولت به بهر ه برداری برسند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در همایش "سلامت برای همه" که به مناسبت هفته سلامت در شهرستان برگزار شد، گزارش مبسوطی از پروژه‌های افتتاح‌شده و در حال اجرای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه طی یک سال اخیر، ارائه داد.


انتهای پیام/ م.ن ۳۰۸۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
همایش     هفته.سلامت     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   16 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >