رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگان:
ارتقاء سطح سلامت جامعه بدون همکاری خیرین و حامیان سلامت امکان‌پذیر نخواهد بود

20 ارديبهشت 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: ارتقاء سطح سلامت جامعه بدون تعامل و همکاری همه‌جانبه خیرین و حامیان سلامت امکان‌پذیر نخواهد بود.

مهندس محمود میر حاجی در آئین تجلیل از خیرین و حامیان سلامت شهرستان کنگان اظهار داشت: خیرین سلامت در شهرستان کارهای بسیار بزرگی انجام داده‌اند و ما نیز امیدواریم کاستی‌های موجود در شهرستان مرتفع گردد.
دکتر عیسی صفوی رئیس دبیرخانه شورای سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این جلسه ضمن تشکر از حضور مؤثر خیرین سلامت شهرستان کنگان در برنامه‌های سلامت‌محور در جهت رفع مشکلات و تنگناها بر آمادگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر رفع موانع و بسترسازی حضور مؤثرتر خیرین در حوزه سلامت استان بوشهر تأکید کرد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان کنگان نیز بهداشت و درمان را یکی از مؤلفه‌های توسعه دانست و افزود: همه کشورها برای رسیدن به توسعه دارای برنامه هستند و این برنامه‌ها تنها با حمایت همه‌جانبه مردم از مسئولین عملیاتی خواهند شد.
به مناسبت هفته سلامت صورت همایش تجلیل از خیرین و حامیان سلامت شهرستان کنگان با حضور، رئیس دبیرخانه شورای سلامت و امنیت غذایی دانشگاه و مسئول امور خیرین و مؤسسات خیریه دانشگاه، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، بخشدار مرکزی و معاون عمرانی فرمانداری، رئیس شبکه و معاونین اداری و بهداشتی و کارشناس مسئول آموزش سلامت در رستوران زیتون شهر کنگان برگزار شد.
 در این مراسم از خیرین و حامیان سلامت شهرستان کنگان تقدیر شد.انتهای پیام/ م.س 3070

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجلیل     خیرین.سلامت     مهندس.محمود.میرحاجی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   20 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >