پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز ارتباطات و هفته روابط عمومی

27 ارديبهشت 1402
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی فرارسیدن روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی را به فعالان این عرصه در حوزه سلامت استان تبریک گفت.

وی در پیام خود چنین آورده است:
" بسمه‌تعالی
بی‌شک، دنیای امروز، دنیای ارتباطات است و نقش اصحاب خبر و رسانه به عنوان مشعل‌داران توسعۀ آگاهی که با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع‌رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می‌کنند، انکارناپذیر بوده و قابل‌تقدیر است.
نام‌گذاری روزی به نام روز ارتباطات و روابط عمومی که به‌مثابه آینه تمام نمای انتظارت و مطالبات مردم از سازمان‌ها و نهادها عمل می‌کنند، بیانگر اهمیت روزافزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است. بر این اساس، این روز فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راه‌های طی شده در جهت تعامل و تأمین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق‌ها و چشم‌اندازهای روشن برای فردای بهتر است.
بر خود لازم می‌دانم فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت‌ماه، روز ارتباطات و هفته روابط عمومی را به مدیریت روابط عمومی و بین‌الملل و همه کارشناسان پرتلاش این مجموعه در مدیریت روابط عمومی دانشگاه، معاونت‌ها، شبکه‌های بهداشت و بیمارستان‌های استان، مرکز فوریت‌های پزشکی و مرکز بهداشت شهرستان بوشهر که با هم‌اندیشی، هم‌افزایی و با ابتکار، امید و صداقت اقدامات و خدمات حوزه سلامت استان را در جامعه منعکس می‌نمایند تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن آرزوی توفیق برای شما عزیزان، از زحمات شبانه‌روزی شما تقدیر و تشکر نمایم.
دکتر حسن ملکی‌زاده
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
27، اردیبهشت 1402"انتهای پیام/ س.م 1021

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.روابط.عمومی     روز.ارتباطات     رییس.دانشگاه     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   27 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >