رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی:
۱۰۰ درصد اعتبارات تملک دارایی حوزه بهداشت و درمان در سال گذشته محقق شد

7 خرداد 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: در سال گذشته ۱۰۰ درصد اعتبارات تملک دارایی حوزه بهداشت و درمان شهرستان دشتی محقق شد.

مهندس پرویز احمدی در جمع نمازگزاران مسجد الحجه (ع) خورموج گفت: باوجود همه دشمنی‌ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در قالب جنگ‌های ترکیبی و تحریم‌های ظالمانه استکبار، بحمدالله درخت تنومند و شجره طیبه نظام اسلامی در همه عرصه‌ها سربلند و استوار بوده است.
وی به بیان خدمات و دستاوردهای حوزه سلامت شهرستان دشتی پرداخت و گفت: ۵۰ واحد بهداشتی درمانی از جمله پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵، خانه‌های بهداشت، پایگاه‌های سلامت، مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان خدمات متنوعی را در حوزه‌های مختلف بهداشت و درمان به مردم ارائه می‌دهند.
وی اضافه کرد: بیش از ۵۰ خدمت بهداشتی درمانی به‌صورت رایگان در خانه‌های بهداشت، پایگاه‌های سلامت و مراکز خدمات جامع سلامت ارائه می‌شود.
این مقام مسئول افزود: در دولت سیزدهم ۱۲۰ نفر از نیروهای شرکتی، قراردادی و طرحی بهداشتی درمانی شهرستان دشتی تبدیل وضعیت شده و اکنون به‌صورت رسمی مشغول به فعالیت هستند.
وی تصریح کرد: برای نخستین بار در چند سال اخیر، ۱۰۰ درصد اعتبارات تملک دارایی حوزه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در سال گذشته محقق شد.
وی با تقدیر از مساعدت‌های مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و پیگیری مسئولان شهرستان دشتی اظهار داشت: در یک سال گذشته شهرستان دشتی از بهترین شهرستان‌های استان در زمینه جذب متخصصان بوده است.
مهندس پرویز احمدی گفت: از ابتدای استقرار دولت سیزدهم تاکنون ۱۲ پروژه بهداشتی درمانی در شهرستان دشتی با مجموع اعتبار ۱۷۰۰ میلیارد ریال آغاز یا افتتاح شده است که با افتتاح و بهره‌برداری از کلیه این پروژه‌ها که تلاش می‌شود در هفته دولت یا دهه مبارک فجر صورت پذیرد، ۷۵۰۰ مترمربع به فضای بهداشتی درمانی شهرستان افزوده خواهد شد.
وی موضوع جوانی جمعیت را از اولویت‌های اساسی حال حاضر نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و تأکید کرد: همه افراد در هر جایگاهی می‌بایست در جهت رفع دغدغه‌های مقام معظم رهبری در زمینه جوانی جمعیت و فرزند آوری به هر نحو ممکن گام بردارند.
گفتنی است با برنامه‌ریزی فرمانداری شهرستان دشتی مدیران دستگاه‌های اجرایی به‌صورت هفتگی در مساجد شهر خورموج به بیان خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت خدمتگزار در زمینه‌های مربوط به دستگاه اجرایی تحت نظر خود خواهند پرداخت.
انتهای پیام/ م.ا ۳۰۴۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تملک.دارایی     مهندس.پرویز.احمدی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   7 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >