دهمین ایستگاه بازدید جامع نظارتی؛
رضایت‌مندی بیش از 90 درصد مراجعه کنندگان از کیفیت خدمات بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه / گزارش تصویری

10 خرداد 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیش از 90 درصد مراجعه کنندگان از کیفیت خدمات بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه رضایت دارند که این نتیجه فرهنگ سازمانی حاکم مبتنی بر کرامت انسانی و ارزش والای انسانی بر محیط بیمارستان است که جای تقدیر دارد.

دکتر احمد یزدان‌پناه با اشاره به اینکه ما قدردان زحمات کارکنان این مرکز درمانی هستیم تصریح کرد: کار در بخش‌های سوختگی و مراقبت از بیمار نیاز به هنر و تخصص دارد تا با اقدام به موقع موثر و صبورانه بتوانیم مرهمی بر آلام بیماران باشیم که این مرکز در زمینه مراقبت و رفتار با بیماران پیشتاز بوده است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: باید یادی کنیم از حاج مصطفی چرومی خیر و بنیانگذار بیمارستان سوانح و سوختگی که بیمارستانی تک تخصصی را بنا نهاده و اکنون بجز اینکه بار بیماران سوانح و سوختگی استان را بر دوش می‌کشد، قسمتی از استان های هم جوار را نیز تحت پوشش قرار داده است.این مرکز درمانی نیاز به ارتقا دارد در تلاشیم تا با کمک خیرین و جذب اعتبارات لازم کمیت و کیفیت خدمات را ارتقا  بخشیم.
دکتر یزدان‌پناه افزود: با توجه به اینکه بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه، بیمارستان حوادث بوده امید است بتوانیم به کمک صنایع مستقر در شمال استان و خیرین سلامت اعتبارات ویژه‌ای برای این بیمارستان جذب کرده تا کیفیت خدمات افزایش یابد.
تیم ویژه پایش عملکرد بیمارستان‌های استان بوشهر، مدیران و کارشناسان معاونت درمان، در ایستگاه دهم با حضور در بیمارستان سوانح و سوختگی شهرستان گناوه از بخش‌های مختلف این بیمارستان بازدید کرده و سپس در نشست‌ تخصصی به ارائه نقاط قوت این بخش‌ها پرداخته و برای نقاط ضعف راهکارهای علمی و عملی ارائه کردند.

انتهای پیام / م.ف 1024
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
بازدید     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     بیمارستان.سوانح.سوختگی     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   10 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >