دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی از موزه تاریخ پزشکی خلیج‌فارس بازدید کردند

13 خرداد 1402
بازدید دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی به همراه استاد راهبر (دکتر امامت) از موزه تاریخ پزشکی خلیج‌فارس با همکاری بنیاد ملی نخبگان و معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی صورت گردید.

دکتر امامت در این بازدید گفت: موزه تاریخ پزشکی خلیج‌فارس یکی از مشهورترین مکان های دیدنی بوشهر است و به سیر تحول پایه‌های پزشکی از دوران ایران باستان تا دوران معاصر می‌پردازد.
در این بازدید، دانشجویان از اتاق‌ها و قسمت‌های مختلف موزه بازدید و کارشناس موزه در خصوص تاریخ پزشکی و تاریخ معماری موزه، اسناد، تصاویر، اشیا پزشکی و کتب مختلف توضیحات لازم را به دانشجویان ارائه دادند.
این بازدیدها در راستای ایفای مسئولیت‌های  اجتماعی و نقش مربی‌گری، ایده آفرینی و انگیزشی دانشجویان از طریق رؤیت پیشرفت‌ها، معرفی فرصت‌ها و امکان انجام فعالیت‌های مؤثر در کشور با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و بنیاد نخبگان استان بوشهر برگزار می‌شود.
 بازدید و گردشگری علمی، صنعتی، اجتماعی و فرهنگی توسط استاد راهبر برای دانشجویان می‌تواند باهدف ارتقای آگاهی و حس دل‌بستگی به میهن و خدمت به جامعه، تقویت روحیه خودباوری، معرفی الگوهای برجسته، الهام‌بخش و موفق، کمک به ارتقا بینش و اخلاق حرفه‌ای، شناخت نیازهای جامعه و صنعت و آشنایی با زمینه‌های اشتغال و اثرگذاری اجرا شود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     دانشجویان     دکتر.امامت     معاونت.تحقیقات     موزه.پزشکی        

تاریخ بروز رسانی:   13 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >