نشست کمیته‌های انطباق خدمات سلامت با موازین شرع مقدس، صیانت از حریم و حقوق شهروندی و عفاف و حجاب برگزار شد/ گزارش تصویری

27 خرداد 1402
جلسه کمیته دانشگاهی انطباق خدمات سلامت با موازین شرع مقدس، صیانت از حریم خصوصی و حقوق شهروندی و عفاف و حجاب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور رئیس دانشگاه، هیئت‌رئیسه، معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیر امور فرهنگی و فوق‌برنامه دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر، جلسه کمیته دانشگاهی انطباق خدمات سلامت با موازین شرع مقدس، صیانت از حریم خصوصی و حقوق شهروندی و عفاف و حجاب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دبیر کمیته‌های مذکور در این نشست ضمن تشکر از اهتمام اعضاء محترم کمیته‌های سه‌گانه انطباق، صیانت از حریم خصوصی و حقوق شهروندی و عفاف و حجاب، به ارائه گزارش کلان طرح پیمایش فرهنگی در حوزه نظام آراستگی، تشکیل کار ویژه پیمایشگر فرهنگی و اجتماعی و نحوه ارائه گزارش هفتگی کارگروه کمیسیون‌های تخصصی مشترک پرداخت.
دکتر حسین قائدی افزود: در راستای اجرای طرح انطباق و لزوم جلب رضایت مراجعین، طرحی با عنوان پیمایش فرهنگی با همت دبیرخانه طرح انطباق مستقر در معاونت فرهنگی و دانشجویی اجرا گردید.
وی افزود: در راستای اجرای کلان طرح پیمایش فرهنگی، در بازه زمانی مشخص و به صورت فشرده از اکثر مراکز خصوصی و مطب‌ها، کلینیک‌ها و داروخانه‌ها بازدید به عمل آمد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: جهت رعایت ضوابط و استانداردهای پوشش و اخلاق حرفه‌ای، از مراکز فعال و نمونه وابسته به نظام سلامت استان بوشهر تقدیر به عمل آمد.
دکتر حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به بیان اهمیت موضوع کلان طرح پیمایش فرهنگی اشاره و افزود: رعایت ضوابط پوشش و اخلاق حرفه‌ای همان‌طور که در مراکز دولتی از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است در مراکز خصوصی نیز باید از اولویت ویژه‌ای برخوردار باشد.
سپس با مصوبه کمیته‌های سه‌گانه انطباق، صیانت از حریم و حقوق شهروندی و پوشش حرفه‌ای مقرر شد، مراکز و کلینیک‌هایی که در رعایت ضوابط و سنجه‌های مربوطه همکاری نداشته باشند با توجه به فرایند قانونی، اعمال قانون صورت پذیرد.
در ادامه این نشست مصوب گردید علاوه بر اجرای میدانی کلان طرح پیمایش فرهنگی، نظارت بر ارائه خدمات و تبلیغات کلیه مراکز وابسته به نظام سلامت استان بوشهر در بستر سایبر و شبکه‌های اجتماعی صورت پذیرد.
انتهای پیام/ م.ر


کلمات کلیدی:
نشست     کمیته‌.انطباق     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     معاون.فرهنگی.دانشجویی     دکتر.حسین.قائدی        

تاریخ بروز رسانی:   27 خرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >