معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛
پلمب سه مرکز غیرمجاز در زمینه درمان در بوشهر

13 تير 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از پلمب و تعطیلی 3 مرکز غیرمجاز مداخله‌گر در درمان در بوشهر خبر داد.

دکتر احمد یزدان پناه در گفت‌وگو با روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در طی بازدیدهای نظارتی محسوس و نامحسوس و بر اساس گزارش‌های واصله و همچنین بر اساس شکایات مردمی که توسط کارشناسان واحد نظارت بر درمان در طی سه‌ماهه اول سال جاری انجام گرفته است،3 مرکز غیرمجاز و مداخله‌گر در امر پزشکی شناسایی و نسبت به پلمب و تعطیلی آن‌ها اقدام شد.
معاون درمان با اشاره به تعطیلی و پلمب 3 مرکز غیرمجاز دخالت در امور پزشکی گفت: این مراکز شامل 3 مرکز در حوزه پزشکی و زیبایی بدون مجوزهای لازم و حضور پزشک در امور درمانی دخالت داشته‌اند که توسط کارشناسان واحد نظارت بر درمان شناسایی و بعد از طی مراحل قانونی و قضایی و بعد از تذکرات حضوری و غیرحضوری 3 مرکز با حضورتیم تعزیرات استان پلمب شدند.
وی بیان کرد: متأسفانه برخی مراکز به دلیل کسب درآمد در مرحله اول باعث ترویج غلط امر زیبایی در استان شده و با انجام روش‌های غلط و غیرمعمول و انجام کارهای غیرتخصصی در درمان خطرات جدی را برای مردم استان ایجاد خواهند کرد.
دکتر یزدان پناه با توجه به روش غلط و نامعقول این مراکز در توصیه به همشهریان عزیز استان تأکید کرد: برای انجام خدمات پزشکی و بهداشتی به مراکزی که دارای پروانه پزشکی معتبر از دانشگاه علوم پزشکی می‌باشند، مراجعه نمایند و حتماً به این امر مهم توجه داشته باشند تا دچار مشکلات پزشکی نشوند.
انتهای پیام/ع. چ 3060
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
پلمب     مرکز.غیر.مجاز     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     معاونت.درمان        

تاریخ بروز رسانی:   13 تير 1402

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >