معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
تسهیل و خوشایند سازی فرایند زایمان طبیعی از اولویت‌های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است

25 تير 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تسهیل و خوشایند سازی فرایند زایمان طبیعی از اولویت‌های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.

دکتر احمد یزدان پناه در گفت‌وگو با روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با توجه به نقش مهم و اثربخش سیاست‌های جمعیتی گفت: کادر درمان در زمینه جوانی جمعیت و اجرای به‌موقع و فعالیت‌های مهمی که در این زمینه انجام‌شده نقش مهمی دارند و بر همین اساس فعالیت‌های خوبی نیز در زمینه اجرای قانون جوانی جمعیت صورت گرفته است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با توجه به اهمیت جوانی جمعیت و لزوم توجه به منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در این زمینه، گفت: در زمینه اجرای قانون جوانی جمعیت اقدامات مهمی صورت گرفته که یکی از این اقدامات راه‌اندازی مرکز درمانی ناباروری سطح سه است که در این سطح میزان باروری و زایمان موفق بیشتر شده و تأثیر به سزایی در جوانی جمعیت خواهد داشت.
وی بیان کرد: جهت تسهیل در امر باروری و راحت بودن مادران جهت زایمان و مراحل آن در بیمارستان‌ها، مرکز درمانی ناباروری رویان در برازجان در زمینه ویزیت و مشاوره زوجین نابارور فعالیت‌های بسیار مفید و مؤثری را انجام داده و مشاوره‌های لازم توسط متخصص طب مکمل و ایرانی نیز در این مرکز به مادران عزیز داده خواهد شد.
دکتر یزدان پناه در ادامه جهت جوانی و پویایی جمعیت در جامعه فعلی بیان کرد: در بیمارستان‌های سطح استان زایمان‌های طبیعی به‌صورت بدون درد در حال انجام است و جهت تسهیل در امر زایمان مادران و همچنین بهبود کیفیت، امکانات موجود در بلوک زایمان بیمارستان‌ها اقدامات خوب و مؤثری صورت گرفته است.
انتهای پیام/ع. چ 3060
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
زایمان.طبیعی     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه        

تاریخ بروز رسانی:   25 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >