معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مطالعات تحقیقاتی بر روی تأثیر آلاینده‌های صنایع بزرگ در سطح استان بوشهر بر سلامت صورت گیرد

28 تير 1402
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مطالعات تحقیقاتی بیشتری بر روی تأثیر آلاینده‌های صنایع بزرگ در سطح استان بوشهر بر سلامت صورت گیرد.

دکتر اکرم فرهادی در نشست تخصصی هیئت اندیشه‌ورز سلامت با ستاد بحران استانداری اظهار داشت: آلاینده‌های صنایع بزرگ در سطح استان و شهرستان‌ها باعث تأثیر بر سلامت شده است.
وی تصریح کرد: بایستی از طریق الزامات قانونی که مرتبط با این موارد بحرانی است در سطح استانی و ملی وارد شد و مطالعات تحقیقاتی بیشتری که تأثیر این شرایط را بهتر نشان دهد و بر اساس نتایج آن‌ها بتوان اقدامات عملی و بسته‌های سیاستی خاصی را طراحی کرد، انجام شود.
نشست تخصصی هیئت اندیشه‌ورز سلامت با ستاد بحران استانداری با حضور دکتر اکرم فرهادی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر ارفعی نیا عضو هیئت‌علمی و مدیر توسعه فناوری دانشگاه به نمایندگی از هیئت اندیشه‌ورز سلامت با مدیرکل بحران استانداری در محل استانداری بوشهر برگزار شد.
در این جلسه سه محور اساسی اولویت سلامت و مرتبط با حوزه سلامت شامل ریز گردها و آلاینده‌های صنعتی و ارتباط آن با سلامت، آلایندگی آب و نحوه اقدام در حوزه سلامت روانی بعد از وقوع حوادث و بلایای طبیعی در استان اولویت‌بندی شد و اعضا حاضر در جلسه در مورد هرکدام از اولویت‌ها گفتگو و تبادل‌نظر کردند.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
نشست     آلاینده‌های.صنعتی     معاون.تحقیقات     دکتر.اکرم.فرهادی        

تاریخ بروز رسانی:   28 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >