در مراسم تکریم و معارفه مطرح شد؛
توسعه و ارتقای خدمات در بیمارستان‌های گناوه را با جدیت تا حصول نتیجه پیگیری می‌کنیم

10 امرداد 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: توسعه و ارتقای خدمات در بیمارستان‌های گناوه را با جدیت تا حصول نتیجه پیگیری می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، دکتر احمد یزدان پناه در آئین تکریم و معارفه سرپرستان بیمارستان‌های امیرالمؤمنین (ع) و سوانح سوختگی گناوه اظهار داشت: با حمایت‌های حضرت آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه استان و نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه، دیلم و خارگ در مجلس شورای اسلامی پیگیر طرح‌های توسعه درمانی این شهرستان هستیم.
وی در ادامه بیان داشت: بخش‌هایی از بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) در دوره رئیس وقت بیمارستان بازسازی و نوسازی شد، طرح توسعه اورژانس و بهسازی بخش‌های اتاق عمل و اطفال نیز در اولویت است که امید داریم به سرانجام برسد.
دکتر یزدان پناه عنوان داشت: فرآیند خرید دستگاه سونوگرافی در حال انجام هست، رادیولوژی دیجیتال برای هر دو بیمارستان در مرحله عقد قرارداد بوده و همچنین یک دستگاه سی‌تی‌اسکن باکیفیت مناسب برای گناوه در حال پیگیری است و امیدواریم با رایزنی با وزارت بهداشت بتوانیم مجوز ام آر آی را نیز اخذ نماییم.
وی ادامه داد: کلینیک دولتی امام خمینی (ره) ازلحاظ موقعیت مکانی در دسترس عموم مردم بوده و نیاز است که حضور متخصصین مختلف جهت رفاه حال مردم، در این مکان پررنگ‌تر شود
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: بیمارستان سوانح و سوختگی یک مرکز تخصصی بوده که افتخارش مخصوص مردم شریف و نجیب گناوه است، خدمات این مرکز باید تقویت و اعتمادسازی بیشتر شود.
دکتر یزدان پناه عنوان داشت: دکتر دریانورد متخصص جراحی عمومی به‌صورت فوق‌العاده در این مرکز کارهای مربوط به پیوند پوست و گرافت را انجام می‌دهد و امیدواریم در آینده بتوانیم درزمینهٔ آموزش رزیدنت‌های جراحی از ظرفیت‌های این مرکز استفاده کنیم.
با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و جمعی از مدیران ستادی، رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه و جمعی از پرسنل بیمارستان‌های امیرالمؤمنین (ع) و سوانح و سوختگی، مراسم تکریم و معارفه رئیس هر دو بیمارستان در محل بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) برگزار شد.
در این آئین دکتر محمدرضا شبانکاره  به عنوان سرپرست‌ جدید بیمارستان سوانح و سوختگی گناوه و مهندس حسن فخرایی به‌عنوان سرپرست جدید بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) گناوه معرفی شدند.
انتهای پیام/ م ک - 4030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     بیمارستان.امیرالمومنین(ع)     بیمارستان.سوانح.سوختگی    
شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   10 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >