بالگرد اورژانس هوایی بوشهر برای نجات یک بیمار حاد داخلی به مقصد شیراز به پرواز درآمد

14 امرداد 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر گفت: بالگرد اورژانس هوایی بوشهر برای نجات یک بیمار حاد داخلی به مقصد شیراز به پرواز درآمد.

دکتر سید حسین موسوی اظهار داشت: یک بیمار ۶۰ ساله با مشکل حاد داخلی و کبد از برازجان به شیراز منتقل شد.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر گفت: تیم پزشکی پروازی حبیب شنبدی و سید جواد رضوی در این عملیات نجات شرکت کردند.
مسئول اورژانس هوایی استان بوشهر نیز عنوان کرد: با تلاش و هماهنگی تیم اورژانس هوایی استان بوشهر، بیمار به‌سرعت به مقصد خود یعنی شیراز منتقل شد.
خدارحم نویدکیا اظهار داشت: تیم پروازی کاپیتان عبدالرضا پور غلام و کاپیتان محمد احسان عسکری همچنین تیم فنی مهندس محمد جمالی و مهندس عباس معصومی نقش بسزایی در موفقیت این عملیات داشتند.
وی افزود: بالگرد اورژانس هوایی استان بوشهر با تجهیزات و فنّاوری پیشرفته خود، قادر به ارائه خدمات پزشکی فوری و اورژانسی در مناطق دورافتاده و سر راه‌های دشوار است.
نویدکیا اظهار داشت: این عملیات نجات یک نمونه برجسته از تلاش و پیشرفت در حوزه خدمات فوریتی سلامت دانشگاه علوم پزشکی در استان بوشهر است.
معاون عملیات اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر نیز گفت: استفاده از بالگردهای اورژانس هوایی در این‌گونه مواقع، زمان انتقال بیمار را به‌طور قابل‌توجهی کاهش می‌دهد و این امر در نجات جان بیماران بسیار حیاتی است.
علیرضا پور شمس افزود: پروازهای اورژانسی با توجه به تخصص و تجربه تیم پزشکی پروازی، امکانات پزشکی موردنیاز و اتصال به شبکه بیمارستانی در مقصد، نقش مهمی در حفظ سلامت و جان بیماران دارند.
نویدکیا اظهار داشت: عنوان داشت: بالگرد اورژانس هوایی مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به‌عنوان یکی از خدمات اورژانسی شناخته می‌شود که با حضور تیم‌های فنی، پزشکی و خدماتی خود بر روی صحنه‌های اورژانس حاضرشده و به نجات جان بیماران در نقاط دورافتاده و دشوار کمک می‌کند.
انتهای پیام/ ز.ن ۵۰۰۰۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بالگرد     اورژانس.هوایی     اورژانس115     دکتر.سیدحسین.موسوی        

تاریخ بروز رسانی:   14 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >