معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
اصلاح فرایندها باعث حرکت رو به رشد و تعالی در بیمارستان‌ها می‌شود

17 امرداد 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اصلاح فرایندها باعث حرکت رو به رشد و تعالی در بیمارستان‌ها می‌شود.

دکتر احمد یزدان پناه در گفت‌وگو با روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تقدیر و تشکر ویژه از کادر خدماتی بیمارستان امام حسین (ع) اهرم گفت: بیمارستان اهرم با داشتن کادر خدماتی زحمتکش و پیگیر و با توجه به تلاش‌های روزانه و مکرر ایشان در تمیز نگه‌داشتن بیمارستان از جمله بیمارستان‌های استان بوشهر است که رعایت بهداشت محیط در آن به نحو شایسته است مشهود است و نیروهای زحمتکش خدمات در آن مرکز سزاوار تقدیر می‌باشند.
دکتر یزدان پناه در ادامه اظهار داشت: بیمارستان امام حسین (ع) به‌عنوان بیمارستان عمومی دارای جایگاه ویژه‌ای است که نیاز به توسعه خدمات هم به لحاظ کمی و هم کیفی دارد. این خدمات بایستی در قالب سطح‌بندی مطابق مطالبات منطقی و به‌حق شهروندان باشد، امیدواریم با برنامه‌ریزی صورت گرفته این مرکز به‌تدریج جایگاه خود را در نظام سلامت استان ایفا نماید.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته زیرساخت‌های درمانی مناسبی وجود دارد که البته نیاز به توسعه دارد و در کنار این زیرساخت‌ها، فرایندها هم بایستی اصلاح و ارتقا یابد تا درنهایت منجر به بهبود کیفیت و رضایتمندی بیماران گردد.
دکتر یزدان پناه تصریح کرد: اقدامات ارزشمندی در راستای توسعه خدمت صورت گرفته که نیاز است تسهیلات موجود در خدمت مردم قرار گیرد، راه‌اندازی سونوگرافی، راه‌اندازی دستگاه OPG، راه‌اندازی کلینیک دیابت، اجرای پروژه LDR، اصلاح سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب و استقرار دستگاه اکسیژن ساز از جمله اقداماتی بوده که تاکنون در این مرکز به ثمر نشسته که جا دارد از زحمات مدیران و ریاست قبلی بیمارستان قدردانی نماییم.
انتهای پیام/ع. چ ۳۰۶۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اصلاح.فرآیند     تعالی.بیمارستانی     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدانپناه    

تاریخ بروز رسانی:   17 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >