در مرحله انفرادی پانزدهمین دوره المپیاد علمی کشوری دانشجویی؛
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزیده شدند

28 امرداد 1402
سرپرست علمی المپیاد دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: 3 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مرحله انفرادی کشوری پانزدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی برگزیده شدند.

دکتر هدایت سالاری اظهار داشت: پس از برگزاری موفقیت‌آمیز آزمون مرحله انفرادی کشوری در حیطه‌های مدیریت نظام آموزش و سلامت، آموزش پزشکی، استدلال بالینی، همگرایی در علوم پایه و کارآفرینی و کسب‌وکارهای فناورانه که به‌صورت الکترونیک در محل سالن فجر دانشگاه برگزار شد، 3 نفر از دانشجویان در حیطه‌های مدیریت نظام آموزش و سلامت و همگرایی در علوم پایه برگزیده شدند.
وی تصریح کرد: علیرضا دریایی و سید علی قائمی در حیطه مدیریت نظام آموزش و سلامت،  امیرحسین تفنگچی در حیطه همگرایی در علوم پایه دانشجویان برگزیده در مرحله انفرادی کشوری پانزدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی بودند.
سرپرست علمی المپیاد دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: در ادامه این افراد را برای مرحله گروهی که در محل وزارت بهداشت برگزار می‌شود آماده خواهیم کرد.
دکتر سالاری افزود: ضمن قدردانی از همکاری ارزشمند اساتید هیئت‌علمی در راستای برگزاری کلاس‌های آمادگی دانشجویان در آزمون و برگزاری وبینارها و ارائه منابع، امیدواریم که همچون دوره‌های قبل شاهد موفقیت چشمگیر دانشجویان عزیز و کسب مدال و افتخارآفرینی برای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باشیم.


انتهای پیام/ پ.ب 2010

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
المپیاد.علمی     دکتر.هدایت.سالاری     معاونت.آموزشی        

تاریخ بروز رسانی:   28 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >