معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
اهتمام مدیریت، تلاش کارکنان و تقویت فرایندهای درمانی رمز موفقیت بیمارستان زینبیه (س) خورموج است

28 امرداد 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مام مدیریت، تلاش کارکنان و تقویت فرایندهای درمانی رمز موفقیت بیمارستان زینبیه(س) خورموج است.

دکتر احمد یزدان پناه در گفت‌وگو با روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: یکی از وظایف ذاتی معاونت درمان پایش عملکرد بیمارستان‌ها به‌منظور حصول اطمینان از کیفیت خدماتی درمانی به شهروندان است، در این راستا مدیران حوزه ستادی معاونت درمان به‌صورت هفتگی از مراکز درمانی به‌صورت جامع بازدید می‌کنند و با تعامل با کارشناسان متناظر چالش‌ها و مسائل بیمارستان‌ها را واکاوی می‌کنند.
دکتر یزدان پناه افزود: سطح ارائه خدمات در بیمارستان زینبیه(س) بر اساس سطح‌بندی را مطلوب عنوان نمودند و اظهار داشتند در رشته‌های پایه نیروی تخصصی تأمین گردیده و برخی رشته‌ها نظیر قلب، نورولوژی، اعصاب و روان و ارتوپدی نیز فعال و به ارائه خدمت به شهروندان می‌پردازند.
وی خاطرنشان کرد: نقطه قوت این مرکز درمانی اهتمام مدیریت، تلاش کارکنان و تقویت فرایندهای درمانی است، در همین راستا شایسته است برخی از فرایندها از جمله اعزام بیماران، به‌ویژه در رشته‌هایی که متخصص در شهرستان حضور ندارند تسریع و تسهیل گردد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اذعان داشت: خوشبختانه پتانسیل مناسبی در زمینه حضور خیرین در شهرستان وجود دارد و اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است ازجمله احداث بخش‌های ویژه، اعصاب و روان، بخش بستری و آزمایشگاه از مجموعه خیر ساز بیمارستان می‌باشند.
مدیر نظارت و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن تقدیر از تلاش‌های همکاران در پیشبرد اهداف درمانی تصریح کرد: در این مرکز آموزش درمانی بر لزوم تأمین نیروی انسانی پرستاری به‌منظور توسعه بخش‌های جدید تأکید و بر لزوم بهبود شاخص تخت‌های بیمارستانی تأکید نمودند.
دکتر محمد ازمل در خصوص لزوم استعداد فرهنگ ایمنی بیمار خاطرنشان کرد: این فرهنگ از طریق نظام گزارش دهی اختیاری مبتنی بر عدم سرزنش، تشویق همکاران و یادگیری از درس آموخته‌ها تسهیل می‌گردد.
بیمارستان زینبیه(س) خورموج شانزدهمین مقصد تیم معاونت درمان در پایش عملکرد مراکز درمانی استان بوشهر بود.
در بازدید از بیمارستان زینبیه(س)  خورموج تمامی مدیران حوزه ستادی معاونت درمان از بخش‌های درمانی و پشتیبانی بیمارستان زینبیه(س)  خورموج بازدید کردند، جلسه جمع‌بندی بازدید با حضور رئیس بیمارستان زینبیه(س) خورموج و مدیران بخش‌های بیمارستان برگزار شد.
انتهای پیام / ع.چ3060
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
بازدید     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     بیمارستان.زینبیه     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   28 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >