رئیس شبکه بهداشت و درمان جم؛
برپایی موکب درمانی جم در عمود ۹۱۲/ روزانه به ۱۳۰۰ زائر خدمات رایگان درمانی ارائه می‌شود/ گزارش تصویری

11 شهريور 1402
رئیس شبکه و درمان جم گفت: در ایام اربعین حسینی موکب درمانی شهرستان جم در عمود ۹۱۲ مسیر نجف به کربلا مستقر است و روزانه به‌طور میانگین به ۱۳۰۰ زائر خدمات رایگان درمانی و بهداشتی ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم؛ احمد قاسمی از استقرار موکب درمانی جم در عمود ۹۱۲ خبر داد و افزود: موکب درمانی حضرت زهرا (س) شهرستان جم از سوم شهریورماه و در ایام اربعین حسینی در مسیر نجف به کربلا مستقر شد و به زوار خدمات رایگان درمانی و بهداشتی ارائه می‌دهد.
قاسمی بابیان اینکه روزانه به‌طور میانگی به ۱۳۰۰ زائر در این موکب خدمات دریافت می‌کنند افزود: خدمات درمانی، ترمیم و پانسمان زخم، ارائه دارو، اندازه‌گیری فشارخون، ویزیت و ... از جمله خدماتی است که در موکب درمانی حضرت زهرا (س) دریافت می‌کنند.
وی گفت: موکب درمانی جم در ایام پیاده‌روی اربعین حسینی به‌صورت شبانه‌روزی فعال است و به عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) خدمات رایگان ارائه می‌دهد.
رئیس شبکه و درمان جم خاطرنشان کرد: بیمارستان توحید، شبکه بهداشت و درمان، بسیج جامعه پزشکی، موکب حضرت زهرا (س) شهرستان جم و بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر در برپایی این موکب درمانی همکاری کردند.

انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
موکب.اربعین     احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   11 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >