فرماندار دشتستان:
۹۰۰۰ عملیات امدادرسانی توسط اورژانس ۱۱۵ دشتستان در یک سال گذشته انجام گرفته است / تخصیص ۵۸ میلیارد ریال به اورژانس ۱۱۵ دشتستان در سال جاری

1 مهر 1402
فرماندار دشتستان در مراسم تجلیل از پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان گفت: بیش از ۹ هزار عملیات امدادرسانی توسط ناوگان اورژانس ۱۱۵ شهرستان دشتستان در یک سال گذشته تاکنون انجام گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، احمد بنافی افزود: شهرستان دشتستان دارای ۱۰ پایگاه اورژانس جاده‌ای است که با تکمیل و بهره‌برداری از پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای در حال احداث روستای طلحه، این آمار به ۱۱ پایگاه خواهد رسید.
بنافی تصریح کرد: کرد: مجموعه اورژانس جاده‌ای دشتستان ۱۰۰ پرسنل دارد که از سال گذشته تاکنون بیش از ۹ هزار عملیات امدادرسانی انجام داده‌اند که نشان از مجموعه‌ای چابک، فعال و عملیاتی است.
وی با اشاره به اینکه مجموعه ظرفیت‌های اورژانسی شهرستان نیاز به توجه ویژه‌ای دارد اظهار داشت: امسال اعتباراتی در راستای تعمیرات ناوگان این مجموعه تخصیص یافته که به ظرفیت امدادرسانی در جاده‌ای و بیمارستانی کمک خواهد کرد.
فرماندار شهرستان دشتستان از شناسایی ۱۲ نقطه احداث پد بالگرد در شهرستان دشتستان خبر داد و تأکید کرد: با توجه به نیاز شهرستان به پدهای بالگرد، اعتبارات ویژه‌ای برای شناسایی و ساخت پدهای بالگرد در دشتستان در نظر گرفته‌شده تا با تکمیل آن در زمان لازم در فرایند امدادرسانی کمک کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در حاشیه این مراسم از تخصیص ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به اورژانس ۱۱۵ دشتستان خبر داد و گفت: در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان، در حدود ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار برای فضای فیزیکی و تجهیزات اورژانس و آمبولانس‌ها تخصیص یافته است.
دکتر ماریا خویشدوست بیان کرد: در حال حاضر ۳ پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای در شهرستان در حال احداث است و با ساخت پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای بوشکان، تمامی پایگاه‌ها دارای ساختمان می‌شوند.
دکترخویش دوست خاطرنشان کرد: ۲۹دستگاه آمبولانس در شهرستان مشغول خدمت‌رسانی به مردم هستند که با تخصیص اعتبارات لازم شاهد یک تحول گسترده در اورژانس ۱۱۵ و حوزه سلامت خواهیم بود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان بیان کرد: یکی از برنامه‌های مهم ما در حوزه اورژانس راه‌اندازی محلی ،برای برگزاری کلاس‌های آموزشی واحد اورژانس است و امیدواریم با برگزاری کلاس‌های بازآموزی بتوانیم در حوزه‌های فیزیکی، تجهیزاتی و آمبولانسی از نظر آموزش و کیفیت، خدمات مطلوبی را به مردم ارائه دهیم.
در این مراسم، از مسئول نقلیه مرکز اورژانس ۱۱۵ پیش بیمارستانی و فوریت‌های پزشکی استان و همچنین پرسنل اورژانس ۱۱۵ پیش بیمارستانی و فوریت‌های پزشکی شهرستان توسط فرماندار با اهدای لوح یادبود تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجلیل     اورژانس115     فرماندار     احمد.بنافی     دکتر.ماریا.خویشدوست     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   1 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >