رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
بهورزان جلوه و شکوه واقعی خدمت به مردم هستند/ گزارش تصویری

5 مهر 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: بهورزان نماد حرکت به سمت عدالت در سلامت و جلوه و شکوه واقعی خدمت به مردم هستند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، ماه زرافشون رفیعی در مراسم تجلیل از بهورزان نمونه تنگستان بیان داشت: بهورز بهترین هدیه‌ای بود که وزارت بهداشت تقدیم مردم روستاها کرد و موجب شد تا مردم در دورترین نقاط و صعب‌العبورترین مناطق نیز به خدمات بهداشتی درمانی دسترسی پیدا کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: روزگاری بهورزان با تلاش و ازخودگذشتگی موجب ریشه‌کنی بیماری‌های واگیر شدند و امروز به‌عنوان سفیران سلامت در جهت کاهش بیماری‌های غیر واگیر مانند دیابت، فشارخون و ... مجاهدانه کوشش می‌کنند.
رفیعی تصریح کرد: آموزش و آگاهی بخشی یکی از مهم‌ترین اهرم‌ها برای کاهش ابتلا به بیماری‌های غیر واگیر است که بهورزان به‌خوبی در حال تبیین این مهم در جامعه هستند.
رفیعی تأکید کرد: امروز تمامی روستاها از نعمتی به نام بهورز و مرکزی به نام خانه بهداشت بهره‌مند هستند و به لطف این‌هاست که جمعیت روستایی ما در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانند خدمات بهداشتی و درمانی را دریافت کنند.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان افزود: مراقبت مادران، مراقبت گروه‌های مختلف سنی، واکسیناسیون، ارائه دارو، ارائه مکمل‌های ویتامینی، بهداشت محیط، مراقبت بیماران دیابت و فشارخون و بسیاری از خدمات دیگر ازجمله خدماتی است که توسط بهورزان در روستاها به مردم ارائه می‌شود.
مراسم تجلیل از بهورزان نمونه شهرستانی، استانی و کشوری تنگستان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان تنگستان با حضور معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان، امام‌جمعه اهرم، معاون سیاسی امنیتی فرماندار تنگستان، رئیس جمعیت هلال‌احمر تنگستان، معاون کمیته امداد تنگستان، نماینده سپاه امام علی (ع) تنگستان، معاون بهزیستی تنگستان، بهورزان و کارکنان شبکه بهداشت و درمان تنگستان انجام شد.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را آزما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.بهورز     ماه‌زرافشون.رفیعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   5 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >