۲۰ پرونده در کمیسیون تعزیرات و قرارگاه نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بررسی شد

18 مهر 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بررسی ۲۰ پرونده در کمیسیون تعزیرات و قرارگاه نظارت بر درمان واقع در معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انجام شد.

دکتر احمد یزدان‌پناه در کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی اظهار داشت: بعد از بررسی ۲۰ پرونده و مطرح کردن مشکلات و تخلفات آن پرونده‌ها جهت بررسی و رسیدگی با اداره کل تعزیرات، سازمان نظام پزشکی و سایر سازمان‌ها ارجاع داده خواهد شد.
نماینده وزیر بهداشت در کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی بوشهر بیان کرد: یکی از کمیسیون‌های مهم در دانشگاه علوم پزشکی، کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی در امور دارویی، بهداشتی و درمانی است که این کمیسیون نظارت بر فرایندهای بهداشتی، درمانی، دارویی و هر بخش مرتبط به سلامت مردم را شامل می‌شود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: برخورد قانونی با متخلفان و فعالان سودجو در حوزه بهداشت، درمان و دارو به‌عنوان تهدیدکنندگان سلامت جامع، امری ضروری است و این موضوع نیاز به پیگیری مستمر و جدی دارد که به‌عنوان یکی از اولویت‌های اصلی، با جدیت در دستور کار قرار دارد.
کمیسیون ماده ۱۱ تعزیرات حکومتی واقع در معاونت درمان با حضور دکتر احمد یزدان پناه معاون درمان، دکتر محسن صحرانورد مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه، نماینده تعزیرات و معاون دادستانی و رئیس اداره نظارت برگزار شد.


انتهای پیام / ع.چ ۳۰۶۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پرونده.تعزیرات     قرارگاه.نظارت.درمان     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدانپناه    

تاریخ بروز رسانی:   18 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >