معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
۱۱ دستگاه دیالیز به ارزش ۳۳ میلیارد ریال در بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توزیع شد

19 مهر 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ۱۱ دستگاه دیالیز به ارزش ۳۳ میلیارد ریال در بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توزیع شد.

دکتر احمد یزدان پناه در گفت‌وگو با روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: در راستای تقویت زیرساخت‌های تخصصی و درمانی تأمین دستگاه‌های با تکنولوژی بالا از اولویت برنامه‌های معاونت درمان است که به لطف خداوند توفیقات هم داشته‌ایم.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با توجه به فرسوده بودن و پایان عمر مفید دستگاه‌های دیالیز استان مقرر شد ۱۱ عدد دستگاه دیالیز خریداری شود و پس از نیازسنجی و به نسبت وضعیت دستگاه‌های بخش‌های دیالیز به بیمارستان‌های استان تزریق شود.
وی تصریح کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های مستمر با وزارت بهداشت ۱۱ دستگاه دیالیز به ارزش ۳۳ میلیارد ریال به بیمارستان‌های نیازمند استان توزیع شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دریافت خدمات درمانی با کیفیت و ایمنی از حقوق اصلی بیماران است، دیالیز فرایند پیچیده و سختی است که نیازمند استفاده از دستگاه‌های مناسب و با کیفیت است، خوشبختانه دستگاه‌های خریداری شده تمام استانداردهای لازم را برخوردارند و امید است در آینده شاهد نوسازی همه دستگاه‌های دیالیز باشیم.


انتهای پیام / ع.چ ۳۰۶۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
دیالیز     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه        

تاریخ بروز رسانی:   19 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >