با حضور مسئولان سازمان اورژانس کشور انجام شد؛
آغاز عملیات اجرایی پایگاه آموزشی اورژانس 115 استان بوشهر

25 مهر 1402
با حضور مسئولان سازمان اورژانس کشور عملیات اجرایی پایگاه آموزشی اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی؛ رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه بوشهر در این آیین، از اهمیت آموزش و ارتقای دانش و مهارت کارکنان اورژانس در جهت بهبود سطح خدمات اورژانسی به مردم در استان بوشهر تاکید کرد.
دکتر سید حسین موسوی اظهار داشت: این پایگاه باهدف ارتقای دانش و مهارت کارشناسان اورژانس در خدمت به مردم استان بوشهر احداث و به‌عنوان یک مرکز آموزشی برتر در حوزه اورژانس در این استان خدمت خواهد کرد.
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن قدردانی از پیگیری‌های دکتر موسوی برای به انجام رساندن این پروژه بسیار مهم بیان کرد: این پروژه بااهمیت در دو مرحله به اجرا خواهد رسید که در حال حاضر فاز یک احداث پایگاه آموزشی آغاز می‌شود.
دکتر حیدر عزیز نژاد بیان داشت: این پایگاه آموزشی برای ارتقای دانش و مهارت کارشناسان اورژانس در خدمت به مردم استان بوشهر نقش بسیار مهمی خواهد داشت. با تکیه‌بر تلاش و همت متخصصان و کادر آموزشی، امیدواریم که این پروژه به‌طور کامل به اتمام برسد .
وی از مسئولان اورژانس کشور نیز تقدیر و قدردانی کرده و ابراز امیدواری کرد که این پروژه مهم با همکاری و همراهی همه نهادهای مرتبط به بهره‌برداری برسد و به عملکرد بهتر و بهبود خدمات اورژانسی در استان بوشهر کمک کند.
در این آیین دکتر نوری ساروی معاون آموزشی سازمان اورژانس کشور، گزارش‌های عملکرد رو به رشد و تغییرات چشمگیر در حوزه اورژانس در یک سال اخیر را ارائه کرد.
دکتر نوری ضمن تقدیر از رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر عنوان کرد: اورژانس 115 بوشهر در یک سال اخیر بهبود چشمگیری را در زمینه ارائه خدمات اورژانسی و آموزش کارکنان خود تجربه کرده است.

انتهای پیام/ زن : (50000)
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     پایگاه.آموزشی     اورژانس115     دکتر.سیدحسین.موسوی     معاون.توسعه     دکتر.حیدر.عزیزنژاد    
دکتر.نوری‌ساروی    

تاریخ بروز رسانی:   25 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >