رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
سلاح مردم فلسطین ایمان آنان است/ گزارش تصویری

25 مهر 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: امروز که تمامی کاخ‌های ظلم و ستم در جنگ با فلسطین با یکدیگر متحد شده‌اند سلاح مردم فلسطین ایمان آنان است.

دکتر حسن ملکی‌زاده در گردهمایی دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حمایت از مردم فلسطین افزود: روزهای گذشته شاهد بودیم ارتش تا به دندان مسلحی که در دنیا برای خود ابهت و قدرتی قائل بود به ناگاه اعجاز الهی در قالب واژه زیبای طوفان الاقصی غرش‌کنان فرود آمد و ابهت پوشالی این رژیم منحوس را ننگین‌تر از همیشه نشان داد.
وی تصریح کرد: امام موسی صدر در معرفی اسرائیل فرمودند "اگر روزی شیطان در تقابل با اسرائیل قرار بگیرد من در جبهه شیطان خواهم ایستاد" این بدین معنی است که خبیث‌تر از اسرائیل از ازل تا به ابد در این کره خاکی نیامده و نخواهد آمد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: آمار و اعداد گویای این است که وعده الهی در حال تحقق بوده و چگونه این رژیم منحوس در سایه ملتی با جمعیت اندک گیر افتاده و چگونه این ملت مظلوم بینی این نامردمان را به خاک مالیدند.
دکتر ملکی‌زاده خاطرنشان کرد: سخنان یکی از وزرای اسرائیل در خصوص اینکه ما با حزب‌الله سر جنگ نداریم خود بیانگر اوج ترس و ذلت اسرائیل است.
وی افزود: امروز مسلمانان عالم در جای‌جای نقاط دنیا در حال افزایش اتحاد خود هستند و هیچ‌چیزی برای اسرائیل خطرناک‌تر از اتحاد مسلمانان وجود ندارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: حشد الشعبی قهرمان، انصار الله ظفرمند و حزب‌الله همیشه پیروز همگی آماده هستند تا این رژیم پلید، ظالم و مستبد را برای همیشه محو کنند.
دکتر ملکی‌زاده تاکید کرد: دانشگاهیان، کارکنان، اساتید و ملت همیشه ظلم‌ستیز ایران باید همگی به پا خیزیم و به هر طریق و ابزار به ملت مظلومی که اسرائیل تصمیم بر کوچ اجباری آنان گرفته است کمک کنیم.
وی با اشاره به اینکه جبهه واحد مسلمین باید در تقابل با اسرائیل غاصب بیدار بماند تصریح کرد: امروز گوشه مقدسی از عالم، بیت‌المقدس عزیز، قبله اول مسلمین به کمک تک‌تک مسلمانان جهان نیاز دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: سپاه یزید، عمر سعد و حرمله اکنون اسرائیل غاصب بوده و اگر این موضوع را درک نکنیم ضربه اساسی به اسلام وارد خواهد آمد، پس به حمایت از فلسطین و در جایگاه و سطحی بالاتر در جایگاه دفاع از اسلام لازم است بایستیم و مبارزه و تلاش کنیم.
دکتر ملکی‌زاده گفت: امیدواریم اسرائیل غاصب از روی کره زمین محوشده و همه آوارگان فلسطینی به سرزمین آبا و اجدادی خود بازگردند و در صلح و آرامش به زندگی خود ادامه دهند.
گردهمایی دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌منظور حمایت از مردم شجاع و غیور فلسطین دوشنبه ۲۴ مهرماه بعد از نماز ظهر و عصر با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه در مسجد فاطمه زهرا(س) دانشگاه برگزار شد.
انتهای پیام / م.ف ۱۰۲۴
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
گردهمایی     مردم.فلسطین     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     مسجد.دانشگاه        

تاریخ بروز رسانی:   25 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >