توسط دانشگاهیان نظام سلامت استان بوشهر؛
اعلام انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی و قرائت بیانیه دانشجویی در حمایت از مردم فلسطین

25 مهر 1402
طی آیینی با حضور تلاشگران عرصه سلامت استان بوشهر اعم از مدیران، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، ندای" مرگ بر اسرائیل" و "حکومت اسرائیل خانه عنکبوت است " طنین‌انداز شد.

به گزارش مفدا بوشهر، گردهمایی همبستگی و حمایت دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مردم مظلوم فلسطین در روز دوشنبه ۲۴ مهرماه بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) حوزه ستادی دانشگاه و ساعت ۱۳:۳۰روبروی مجتمع آموزشی اندیشه سایت پردیس دانشگاه با سخنرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گردهمایی همبستگی و حمایت از مردم شجاع و غیور فلسطین اظهار داشت: اعجاز الهی در قالب طوفان الاقصی غرش‌کنان فرود آمد و ابهت پوشالی رژیم اشغالگر قدس را درهم شکست.
دکتر حسن ملکی‌زاده این حادثه را از مصادیق"بنیان مرصوص" بودن جبهه مقاومت برشمرد و خاطرنشان کرد: روزهای گذشته دیدیم که خانه عنکبوت اسرائیل رو به افول و نابودی است و آنانی که سال‌های متمادی در دل مظلومان عالم ترس و وحشت ایجاد کرده بودند، به سزای اعمال خود خواهند رسید.
دکتر حسن ملکی‌زاده با اشاره به این نکته که وعده الهی در حال تحقق است گفت: این روزها می‌بینیم که چگونه رژیم منحوس اسرائیل در برابر ملت مظلوم فلسطین متحیر مانده و عمق استراتژیک اسرائیل مانند تار مویی در مقابل محور مقاومت جلوه‌گر شده و در چگونه محور مقاومت بینی این نامردمان را به خاک مالیدند.
وی افزود: امروز همه عالم نگران موجودیت اسرائیل است و امروز همه کفر در مقابل همه ایمان قرار گرفته است.
گردهمایی همبستگی و حمایت دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مردم مظلوم فلسطین در روز دوشنبه ۲۴ مهرماه بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) حوزه ستادی دانشگاه و ساعت ۱۳:۳۰روبروی مجتمع آموزشی اندیشه سایت پردیس دانشگاه با سخنرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
در این گردهمایی علاوه بر پخش نماهنگ حماسی مقاومت، قرائت بیانیه دانشجویان دانشگاه توسط مرضیه رضایی، امضاء صحیفه حمایت از مردم مظلوم فلسطین توسط اساتید، دانشجویان و کارکنان و تصویر همبستگی با مردم شجاع و غیور فلسطین در کنار پرچم فلسطین صورت پذیرفت.

انتهای پیام/ م.ر 2050

کلمات کلیدی:
بیانیه     فلسطین     معاون.فرهنگی.دانشجویی        

تاریخ بروز رسانی:   25 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >