بیانیه دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها در محکومیت جنایات اخیر رژيم صهيونيستي اسرائیل

26 مهر 1402
دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها در محکومیت جنایات اخیر رژيم صهيونيستي اسرائیل پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
امروز جهانیان نظاره گر نسل کشی و جنایت سازمان یافته در فلسطین اشغالی توسط رژیم شیطانی و ضدبشری صهیونیستی هستند؛ رژیمی که اساس آن با نسل کشی و جنایات سازمان یافته، گره خورده و تاسف بار آن که همواره مورد حمایت سازمان های بین المللی و دولت های مدعی حقوق بشر از جمله آمریکا و انگلیس خبیث بوده است.
افکار عمومی جهانی مسئولیت اصلی نسل کشی کنونی از جمله حمله وحشیانه به بیمارستان غزه را متوجه این کشورها و سازمان ها می داند و با مردم فلسطین ابراز همدردی و همراهی دارد. اما سکوت و انفعال برخی از کشورهای اسلامی دردناک و توجیه ناپذیر است و ملت های مسلمان بایستی با حمایت های سیاسی، رسانه ای و اقتصادی خود، مردم فلسطین را تا ریشه کن ساختن این غده سرطانی، یاری و پشتیبانی نمایند.
امروز قرائن و نشانه های نابودی رژیم منحوس صهیونیستی بیش از همیشه آشکار شده است و نبرد کنونی از حلقه های نهایی زنجیره پیروزی است.
دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در کنار دانشگاهیان و ملت انقلابی ایران همچون گذشته با تمام توان به حمایت از حقوق مشروع مردم مظلوم فلسطین ادامه می دهد و همه آزادی خواهان جهان را به این حمایت و همدردی با آنان فرا می خواند.
انتهای پیام/
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بیانیه     محکومیت     جنایات.رژيم.صهيونيستی     دفتر.نهاد.رهبری        

تاریخ بروز رسانی:   26 مهر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >