رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
آماده هرگونه همکاری برای اطلاع‌رسانی مزایای بیمه سلامت به مردم هستیم/ همه سازمان‌ها برای اطلاع‌رسانی مزایای بیمه سلامت به مردم پای‌کار بیایند

14 آبان 1402
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: آماده هرگونه همکاری برای اطلاع‌رسانی مزایای بیمه سلامت به مردم هستیم.

دکتر ماریا خویشدوست در نشست با مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر اظهار داشت: در بحث اطلاع‌رسانی بیمه سلامت به مردم همه سازمان‌ها پای‌کار بیایند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با بیان اینکه مردم از تخفیفات و مزایای بیمه سلامت به صورت کامل اطلاع ندارند افزود: هدف همه ما خدمت به مردم است.
وی تصریح کرد: آگاهی مردم از مزایای بیمه سلامت لازم و ضروری است و باید برنامه‌ریزی لازم برای اطلاع‌رسانی مزایای بیمه سلامت در دستور کار قرار گیرد.
دکتر خویشدوست اضافه کرد: بسته خدماتی رایگانی که دولت سیزدهم برای مردم قرار داده، موجب رضایتمندی بیشتر می‌شود.
در بحث اطلاع‌رسانی و آموزش مردم در خصوص بیمه جای کار بیشتر است
وی با بیان اینکه از همکاری تمامی همکارانمان در بیمه سلامت تشکر را دارم تصریح کرد: در بحث اطلاع‌رسانی همه سازمان‌ها پای‌کار بیایند.
دکتر خویشدوست اضافه کرد: تعامل و همکاری بیمه سلامت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در جهت ارتقا خدمت‌رسانی به مردم همچون گذشته ادامه داشته باشد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان آمادگی هرگونه همکاری برای اطلاع‌رسانی مزایای بیمه سلامت به مردم شریف شهرستان دشتستان است.
انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید   

تاریخ بروز رسانی:   14 آبان 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >