استاندار بوشهر:
تجهیزات جدید درمانی در بیمارستان‌های استان بوشهر مستقر می‌شود

17 آبان 1402
استاندار بوشهر گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته، تجهیزات جدید درمانی در بیمارستان‌های استان بوشهر مستقر می‌شود.

احمد محمدی‌زاده ظهر چهارشنبه در بازدید از بیمارستان شهدای خلیح‌فارس بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های سلامت در استان بوشهر اقدامات بسیار خوبی انجام شده و پروژه‌هایی را در سطح استان در دست اجرا داریم.
وی استفاده از ظرفیت بخش دولتی و خصوصی برای ارتقای زیرساخت‌های حوزه سلامت استان بوشهر را مورد تاکید قرار داد و افزود: افزایش تخت‌های بیمارستانی با جدیت دنبال می‌شود و تجهیز و نوسازی زیرساخت‌های موجود را نیز در دستور کار داریم.
استاندار بوشهر از تجهیز بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر به تجهیزات پیشرفته و به روز پزشکی با اعتبار بیش از ۶۰۰ میلیارد ریال خبر داد و خاطرنشان کرد: کمبود تجهیزات تخصصی و یا قدیمی بودن تجهیزات از مشکلات حوزه سلامت در این استان است.
محمدی‌زاده اضافه کرد: دهه فجر امسال یک دستگاه پمپ قلب، ماموگرافی، رادیولوژی، یک دستگاه سنگ شکن، یک دستگاه سی تی آنژیوگرافی برای اولین بار در استان، همچنین یک دستگاه سونوگرافی آندوسکوپیک برای اولین بار در استان خریداری و در بیمارستان‌های استان نصب می‌شود.
وی با اشاره به اضافه شدن تخت‌های جدید درمانی در استان بوشهر افزود: عملیات اجرایی ۳۰۰ تخت بیمارستانی تا پایان امسال آغاز می‌شود که ۲۰۰ تخت بیمارستانی در کنگان و ۱۰۰ تخت بیمارستانی در عسلویه است. این بازدید با حضور احمد محمدی زاده استاندار، اکبر پورات معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، محسن پاپری زارعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر، دکتر حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ،اعضا هیات رییسه دانشگاه و مسئولین استانی و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انجام شد

انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید   

تاریخ بروز رسانی:   17 آبان 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >