معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری دشتستان:
۱۰۰ اکیپ برای اجرای پویش ملی سلامت در شهر برازجان نیاز است/ همه دستگاه‌های اجرایی باید در اجرای پویش ملی سلامت در دشتستان همکاری داشته باشند

21 آبان 1402
معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری دشتستان بابیان اینکه ۱۰۰ اکیپ برای اجرای پویش ملی سلامت در شهر برازجان نیاز است گفت: همه دستگاه‌های اجرایی باید در اجرای پویش ملی سلامت در دشتستان همکاری داشته باشند.

مصطفی بارگاهی در نشست هماهنگی اجرای پویش ملی سلامت با رویکرد غربالگری دیابت و فشارخون در دشتستان اظهار داشت: طرح غربالگری فشارخون و دیابت باهدف پیشگیری از بیماری‌ها هم‌زمان با سراسر کشور در شهرستان دشتستان نیز آغاز می‌شود.
وی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم منحوس و کودک کش اسرائیل افزود: تا وقتی سلامت و امنیتمان به خطر نیافتد قدر این دو را نمی‌دانیم.
معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری دشتستان اضافه کرد: رژه خودرویی برای اطلاع‌رسانی مردم از پویش ملی سلامت با رویکرد غربالگری دیابت و فشارخون در شهر برازجان اجرا می‌شود.
بارگاهی اظهار داشت: بعد از رژه خودرویی، کادر بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با حضور مردم تجمعی به حمایت از مردم غزه و محکوم کردن جنایت رژیم موقت و جعلی اسرائیل خواهند داشت.
وی تصریح کرد: همه سازمان‌ها باید برای اجرای پویش ملی سلامت با رویکرد غربالگری دیابت و فشارخون در دشتستان پای‌کار باشند.
معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری دشتستان با تأکید بر تشریح سبک سالم زندگی برای مردم خاطرنشان کرد: تقریباً ۱۰۰ اکیپ برای اجرای این طرح در شهر برازجان نیاز است که در کنار بهداشت و درمان قرار بگیرند.
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید   

تاریخ بروز رسانی:   21 آبان 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >