پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی به مناسبت هفته بسیج

5 آذر 1402
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با صدور پیامی هفته بسیج را که به تعبیر امام راحل تشکیل آن یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود، تبریک گفت.

به گزارش مفدا بوشهر، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با صدور پیامی هفته بسیج را که به تعبیر امام راحل تشکیل آن یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود، تبریک گفت.
متن پیام به شرح ذیل است.
بسم الله الرحمن الرحیم
هفته بسیج تمام شدنی نیست نام بسیج یادآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ما است.
نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود. بسیج صدای صلابت و سمبل صبوری، اسوه صالحان و آموزگار صابران، ابر رحمت ‌خدا و راحت روح مؤمنان، راهب کویر تفتیده زمان و رهیده از پلیدی‌هاست؛ به گفته مقام معظم رهبری حضرت آیت اله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) هفته بسیج در حقیقت فرصت و بهانه‌ای است برای زنده نگه‌داشتن ارزش‌ها و روح بسیجی در آحاد ملت؛ تناسبی است میان هویت و حقیقت بسیج با هویت محرم و عاشورا. بسیج افتخار دارد که پیرو مکتب عاشوراست، البته عاشورا اوج فداکاری و ایثار است.
پنجم آذرماه که یادآور صدور فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین است یکی از درخشان‌ترین برگ‌های دفتر پرافتخار انقلاب شکوهمند اسلامی است و مجالی است برای گرامی داشت شجاعت خالصانه و ایمان شکست‌ناپذیر بسیجیان لشکر ایمان و رخصتی برای پاس داشت اتّحاد و هم‌دلی مردم ایران درراه دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های ملّی و اسلامی.
این‌جانب به‌نوبه خود فرارسیدن روز بسیج را به خانواده‌های گرامی ایثارگران بسیجی و تمامی ادامه‌دهندگان راه ارواح طیبه شهیدان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
دکتر حسین قائدی
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
آذرماه ۱۴۰۲"

انتهای پیام/ م.ر  2050

کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     معاون.فرهنگی.دانشجویی     هفته.بسیج     دکتر.حسین.قائدی    

تاریخ بروز رسانی:   5 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >