با حضور فرماندار کنگان؛
آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان برگزار شد

19 آذر 1402
آیین تکریم مهندس محمود میر حاجی رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان و معارفه فاطمه آهو خوش سرپرست جدید این شبکه در دفتر فرماندار شهرستان با حضور معاون فنی دانشگاه بوشهر برگزار شد.

فرماندار کنگان در این آیین با تشکر از خدمات مهندس محمود میر حاجی در مدت‌زمان تصدی مسئولیت شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، اظهار داشت: امید است حضور فاطمه آهو خوش به‌عنوان یک نیروی بومی پرتلاش و زحمتکش بتواند موجب تحولات مثبت در راستای ارائه خدمات حوزه سلامت در این شهرستان شود.
احمد غریبی گفت: تلاش و کوشش شبکه بهداشت و درمان کنگان برای ارائه خدمات و توسعه بهداشت و درمان شهرستان با سرعت بیشتری با همکاری ادارات و نهادهای در کنار فعالیت‌های شبکه بهداشت و درمان میسر خواهد بود.
معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز با اشاره به ظرفیت‌های موجود در شهرستان کنگان، افزود: برای ارتقای شاخص‌های نظام سلامت و توسعه آن، می‌بایست تلاش بیش‌ازپیش داشت.
دکتر محمدمهدی خواجه ئیان اضافه کرد: همه مسئولان باید با همراهی و همدلی در راستای خدمت به مردم که خواسته الهی است گام برداریم.
سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز ضمن تشکر از اعتماد رییس دانشگاه گفت: کارکنان حوزه سلامت شهرستان کنگان، همچون گذشته با مدیریت در راستای امور محوله و مأموریت‌های سازمانی همراهی و همکاری داشته تا در جهت ارتقاء سطح شاخص‌های حوزه سلامت شهرستان گام بردارند.
فاطمه آهو خوش اظهار داشت: ارتقاء سلامت در جامعه کاهش هزینه‌های درمانی مردم، توسعه زیرساخت‌ها و ارتقاء شاخص‌های بهداشتی و درمانی و کاهش بار بیماری‌ها از اهم اهداف و اولویت‌های کاری وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی است.
در این مراسم از زحمات شبانه‌روزی مهندس محمود میر حاجی رئیس سابق شبکه بهداشت کنگان قدردانی و طی حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فاطمه آهو خوش به‌عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان معرفی شد.
انتهای پیام/ م.س 3070

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     فرماندار     احمد.غریبی     دکتر.محمدمهدی.خواجه     ئیان    
فاطمه.آهوخوش     محمود.میرحاجی     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   19 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >