معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تاکید کرد:
ضرورت تکمیل پروژه‌های در حال احداث بیمارستان زینبیه در جهت دسترسی مردم به خدمات درمانی

19 آذر 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید از پروژه‌های در حال احداث بیمارستان زینبیه خورموج بر ضرورت تکمیل آن تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه؛ دکتر نادر شکیب آزاد گفت: با اجرای این پروژه‌ها در مجموع ۲۲ تخت به ظرفیت فعلی بیمارستان افزوده می‌شود.
وی با ذکر این نکته که بیماران اعصاب و روان نیاز به عنایت و توجه خاص دارند خاطرنشان کرد: درصدد هستیم تا بخش‌های اعصاب و روان را در بیمارستان‌های عمومی فعال کرده و با راه‌اندازی این بخش و اختصاص متخصص مربوطه تقاضای موردنیاز مردم شهرستان را برآورده سازیم.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: در حوزه نوزادان با کمبود تخت‌های ویژه مواجه هستیم، همچنین با توجه به اینکه ضریب اشغال این تخت‌ها در استان بالا است توقع ما این است که در این شرایط بیمارستان‌های مبدا امکان نگهداری و مراقبت نوزادانی که نیاز به بستری دارند را داشته باشد.
وی تصریح کرد: ان‌شالله در بیمارستان زینبیه ۴ تخت nicu راه‌اندازی خواهد شد که با پیگیری‌های صورت گرفته تجهیزات موردنیاز نیز توسط مدیران دانشگاه تامین شده است.
معاون درمان به همراه مدیران و کارشناسان این معاونت از بیمارستان زینبیه خورموج بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل بیمارستان قرار گرفتند.

انتهای پیام / ع.چ ۳۰۶۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.درمان     دکتر.نادر     شکیب‌آزاد     بیمارستان.زینبیه     شهرستان.دشتی    
   

تاریخ بروز رسانی:   19 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >