پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در راستای دعوت جهت شرکت در رخداد قرآنی وزارت بهداشت

25 آذر 1402
پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در راستای دعوت دانشگاهیان نظام سلامت استان بوشهر جهت شرکت در بزرگترین رخداد قرآنی وزارت بهداشت موسوم به جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر طی پیامی از جامعه فرهیخته دانشگاهیان نظام سلامت استان بوشهر جهت شرکت در بزرگترین رویداد قرآنی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موسوم به بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت دعوت به عمل نمود.
متن پیام دکتر حسن ملکی زاده به شرح ذیل است:
"{إِنَّ هَذَا الْقُرْآنَ یهْدِی لِلَّتِی هِی أَقْوَمُ وَیبَشِّرُ الْمُؤْمِنِینَ الَّذِینَ یعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا کبِیرًا}

(قطعاً این قرآن به [آیینی] که خود پایدارتر است راه می‌نماید و به آن مؤمنانی که کارهای شایسته می‌کنند مژده می‌دهد که پاداشی بزرگ برایشان خواهد بود)
آیه ۹ سوره مبارکه اسراء

بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با عنوان جشنواره قرآن و عترت آوردگاهی خجسته و پربرکت در زمینه عطرآگین نمودن فضای خدمت در سنگر خطیر سلامت به شمار می‌رود.
این رویداد عظیم قرآنی که همه ساله گلبانگ وحیانی قرآن و عترت را در خانواده بزرگ دانشگاهیان نظام سلامت کشور اعم از اساتید، دانشجویان و کارکنان طنین‌انداز می‌کند، ملجأ و پناهگاهی استوار برای مدافعان سلامت و طلایه داران خدمت در عرصه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محسوب می‌شود که با اُنس و مجاورت خود با مبانی مقدس قرآنی، آرامش و سکینه قلبی خود را جهت خدمت مضاعف به مردم به کار گیرند.
اینجانب با نهایت افتخار از کلیه سفیران عرصه سلامت بوشهر از جمله، اساتید فرهیخته، دانشجویان فهیم و کارکنان تلاشگر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و نهادهای وابسته به دانشگاه جهت مشارکت فزاینده و چشم‌گیر در این رخداد مبارک دعوت به عمل می‌آورم.
امید است با حضور پرشور خانواده بزرگ نظام سلامت استان بوشهر در این جشنواره مقدس، شاهد افزوده شدن برگ زرین دیگری بر سند افتخارات قرآنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باشیم.
بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت در بخش‌های آوایی، معارفی، پژوهشی، هنری، ادبی و فناوری برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت نام‌نویسی و تکمیل فرآیند ثبت‌نام خود به سایت قرآن و بهداشت که در بخش اسلایدر سایت دانشگاه جا نمایی شده مراجعه نمایند.
انتهای پیام/


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
جشنواره.قرآنی     قرآن.و.عترت     معاونت.فرهنگی.دانشجویی     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   25 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >