دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
انجام کارهای فرهنگی در دانشگاه‌ها کاری دشوار بوده اما نتیجه شیرین و دل‌نشینی به همراه دارد/ گزارش تصویری

25 آذر 1402
دبیر ستاد اقامه نماز در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: انجام کارهای فرهنگی در دانشگاه‌ها و مراکز علمی کاری بسیار دشوار بوده اما نتیجه شیرین و دل‌نشینی به همراه دارد.

حجت‌الاسلام مجتبی احمدی در نشست ائمه جماعات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: انسجام و یکپارچگی موجود در ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کم‌نظیر بوده و این موضوع نشان از همّت والای ائمه جماعات دانشگاه دارد.
مدیر دانشجویی دانشگاه با ابراز تشکر از زحمات اعضای ستاد اقامه نماز دانشگاه خاطرنشان کرد: رفتار روحانیت در دانشگاه باید موجب هم‌افزایی قشرهای مختلف دانشجویی شود تا بستر لازم برای کسب علم همراه بامعرفت و معنویت ایجاد گردد.
وی تصریح کرد: رسالت روحانیون نهادینه کردن فرهنگ دینی و مقابله با آسیب‌های موجود و پاسداری از ارزش‌های انقلاب است.
حجت‌الاسلام احمدی بیان داشت: نشست‌های علمی ائمه جماعات فرصتی گران‌بها است که در آن کارشناسان به مسائل جدید و مطرح در دانشگاه‌ها می‌پردازند و آسیب‌ها را موردبحث قرار داده، راهکارهای آن مطرح می‌شود و در اختیار مسئولین فرهنگی دانشگاه قرار می‌گیرد.
دبیر ستاد اقامه نماز در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: در حال حاضر مرحله سختی که در پیش داریم مرحله پایه‌گذاری تمدن نوین اسلامی بوده که دشمن درصدد آن است تا نگذارد این تمدن عظیم الهی شکل گیرد و مسئولیت روحانیت در این بازه از تاریخ نه‌تنها دو برابر بلکه چندین برابر شده است.
حجت‌الاسلام احمدی تصریح کرد: ما امروز هم دغدغه دین‌داری مردم و هم دغدغه ناهنجاری‌ها و آسیب‌هایی که متوجه نسل جوان است و هم دغدغه‌های فرهنگ جامعه و تبلیغ دین در جامعه را داریم.
وی تاکید کرد: باید برای آنچه در رابطه با تهدیدات دشمن مطرح است تفکر کنیم و روحانیت باید نبض کار دینی و فرهنگی را در تمام صحنه‌ها بر عهده داشته باشد.
حجت‌الاسلام احمدی بیان داشت: امروز سیل ناهنجاری‌های اجتماعی متوجه نسل جوان ماست و باید درصحنه بود و نباید بی‌تفاوت از کنار آن‌ها گذشت.
دبیر ستاد اقامه نماز در پایان هدف اصلی روحانیت را ارزش‌های الهی و معنوی که همان اهداف اساسی انقلاب اسلامی است دانست و خاطرنشان کرد: روحانیت همواره نسبت به حال و آینده انقلاب حساس، مراقب، ناظر و پشتیبان خواهد بود.
انتهای پیام / م.ف 1024
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     ائمه.جماعات     حجت‌الاسلام.مجتبی.احمدی     ستاد.اقامه.نماز        

تاریخ بروز رسانی:   25 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >