رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛
جذب و توزیع ۵۷ متخصص طرحی در مراکز درمانی استان بوشهر

28 آذر 1402
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از جذب و توزیع ۵۷ متخصص طرحی در مراکز درمانی استان بوشهر خبر داد.

دکتر حسن ملکی زاده گفت: نقش نیروی انسانی متخصص در بهبود کیفیت و ارتقا خدمات درمانی حیاتی است.
 وی تصریح کرد: امسال نیز با تلاش‌های صورت گرفته ۵۷ متخصص در رشته‌های مختلف تخصصی جذب استان شده و بر اساس نیاز به بیمارستان‌های استان بوشهر اختصاص خواهد یافت.
دکتر ملکی زاده افزود: فارغ‌التحصیلان در ۱۷ رشته تخصصی شامل آسیب‌شناسی، ارتوپدی، پوست، داخلی عفونی، قلب و عروق، بیماری‌های اعصاب، بیهوشی، جراحی عمومی، جراحی مغز و اعصاب، ارولوژی، چشم، رادیولوژی، روانپزشکی، زنان و زایمان، کودکان، گوش حلق و بینی و یک طب اورژانس بوده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: با جذب این نیروها نیازهای تخصصی در بیشتر رشته‌ها مرتفع گردید؛ اما در برخی رشته‌ها از جمله بیهوشی و طب اورژانس به دلیل کمبود کشوری نیاز به نیروی تخصصی بیشتر داریم و تلاش مجموعه دانشگاه بر این است که با اتخاذ رویکرد مناسب از اختلال در ارائه خدمات جلوگیری نماید.
وی تصریح کرد: به‌منظور تقویت خدمات فوق تخصص در مرکز آموزش درمانی مرکز استان نیز در حال رایزنی هستیم و امیدواریم نیروهای فوق تخصص نیز به چرخه درمان استان افزوده شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اذعان داشت: حفظ و نگهداشت نیروی متخصص نیازمند همکاری بین بخشی و توسعه زیرساخت‌های شهری و نیز توجه به وضعیت معیشتی همکاران است که دانشگاه همه تلاش خود را در جهت ارتقاء رضایتمندی همکاران به کار خواهد بست

انتهای پیام / ع.چ ۳۰۶۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
جذب     توزیع.متخصص     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   29 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >