برگزاری اردوی جهادی بهداشتی و درمانی در روستای شول شهرستان گناوه

29 آذر 1402
به‌منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به ساکنین منطقه کم برخوردار شول و روستاهای اطراف، اردوی جهادی ۲ روزه به همت بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در ایام فاطمیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در این اردوی که بیش از ۱۵ نفر متخصص و کارشناس بهداشتی و به همراه نیروهای جهادی حضور داشتند تعداد ۳۲۵ نفر به‌صورت رایگان خدمات تخصصی، درمانی و بهداشتی دریافت کردند.
دکتر عصمت حیدری اظهار داشت: از اهداف اصلی این برنامه توجه بیشتر به مردم مناطق کمتر برخوردار و امکان دسترسی عادلانه آن‌ها به خدمات بهداشتی و درمانی تخصصی بود.
وی افزود: در این اردوی جهادی خدمات تخصصی توسط متخصصین مجرب ارتوپدی، داخلی، اطفال، چشم‌پزشکی و جراحی عمومی و خدمات دندان‌پزشکی و خدمات بهداشتی توسط کارشناس تغذیه و روان خدمات مامای و ارائه گردید.
 سید مجید موسوی مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان گناوه بیان کرد: تلاش خواهیم کرد این اردوهای جهادی تا پایان سال جاری در تمامی مناطق روستایی شهرستان با همکاری ادارات و سازمان‌های مربوطه برگزار شود.

انتهای پیام/ م.ن ۳۰۸۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اردوی.جهادی     دکتر.عصمت.حیدری     سیدمجید.موسوی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   29 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >