افتتاح و بهره‌برداری خانه بهداشت روستای سربست-مال خلیفه در طرح بر مدار سلامت/ گزارش تصویری

6 دی 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آیین افتتاح و بهره‌برداری خانه بهداشت شهید سردار سلیمانی روستای سربست - مال خلیفه شهرستان گناوه گفت: در طرح برمدار سلامت هر هفته یک افتتاح خواهیم داشت.

دکتر حسن ملکی‌زاده ضمن تقدیر از پیگیری‌های نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار سلامت محور شهرستان گناوه بیان کرد: در راه‌اندازی و تکمیل طرح‌های عمرانی و تجهیزاتی جهت تقویت شبکه بهداشت و درمان شهرستان بودجه قابل توجهی را در نظر گرفته‌اند که در این راستا شهرستان گناوه به عنوان قطب درمانی شمال استان معرفی خواهد شد.
وی افزود: زیر ساخت های اجرای طرح پزشک خانواده در شهرستان گناوه  فراهم شده و در این طرح با توجه به بیانات مقام معظم رهبری که تاکید بر تقویت حوزه سلامت در شبکه بهداشت و درمان کشور را داشته اند، در طرح پزشک خانواده به ازای هر 3 هزار نفر جمعیت یک پزشک و یک مراقب سلامت در نظر گرفته شده و نیز برای تمام افراد پرونده الکترونیکی سلامت تشکیل خواهد شد.  
خانه بهداشت شهید سردار سلیمانی روستای سربست - مال خلیفه با زیربنای ۱۵۰متر مربع و با اعتبار ۴۵میلیارد ریال در مدت ۱۵ماه احداث و به بهره‌برداری رسید.
آیین افتتاح و بهره‌برداری خانه بهداشت روستای سربست - مال خلیفه شهرستان گناوه با حضور عبد الکریم جمیری نماینده مردم بوشهر ، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، دکتر حسن ملکی‌زاده رییس دانشگاه، محمد تقی صفری فرماندار شهرستان گناوه، دکتر قاسم برجوئی‌فرد معاون بهداشت دانشگاه، سیدمجید حسینی مدیر روابط عمومی و بین الملل دانشگاه و دیگر مسئولین استانی و محلی برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ن :3080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
افتتاح     بر.مدار.سلامت     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     سربست.مال.خلیفه     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   7 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >