مدیر امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمان:
ظرفیت‌های بی‌نظیری برای بین‌المللی سازی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر وجود دارد/ گزارش تصویری

9 دی 1402
مدیر امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: ظرفیت‌های بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نوع خود بی‌نظیر است.

دکتر باقر امیرحیدری در نشست  دو روزه آموزشی تبیین امور بین‌الملل و بین‌المللی سازی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تجربه‌ نشان داده که بین‌المللی سازی در دانشگاه‌های علوم پزشکی نیازمند همت و اراده تمامی ارکان هر دانشگاه است.
وی با اشاره به‌ضرورت آگاهی کامل از تمامی جوانب برای بین‌المللی سازی افزود: گام اصلی بین‌المللی سازی وجود نقشه راه برای رسیدن به اهداف ترسیم‌شده است.
دکتر امیرحیدری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: خوشحالیم که برای هیأت رئیسه جوان دانشگاه بوشهر بین‌المللی شدن در درجه اهمیت و اولویت قرار دارد.
وی تصریح کرد: یکی از شاخص‌های مهم و برجسته دانشگاه‌های علوم پزشکی برای بین‌المللی شدن، جذب دانشجوی خارجی به شمار می‌رود اما جذب دانشجوی خارجی تنها گزینه بین‌المللی شدن نیست.
مدیر امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: ظرفیت‌های علمی و پژوهشی استادان و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در عرصه‌های بین‌المللی باید گسترش پیدا کند.
وی از آمادگی حوزه بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمان برای همکاری‌های دوجانبه در حوزه بین‌الملل گفت و تأکید کرد: بدون شک برای انتقال تجربیات خود از راه پر پیچ‌وخم بین‌المللی سازی در کنار دانشگاه بوشهر خواهیم بود.
دکتر امیرحیدری خاطرنشان کرد: با نگاه ویژه‌ای که از طرف رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای بین‌المللی سازی وجود دارد در آینده نزدیک می‌توان فعالیت رسمی امور بین‌الملل را در این دانشگاه جشن گرفت.
نشست آموزشی دو روزه بین‌المللی سازی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور دکتر باقر امیرحیدری، مدیر امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی کرمان در روزهای پنجم و ششم دی‌ماه در دانشگاه بوشهر برگزار شد.
این نشست در روز اول با حضور اعضای هیأت رئیسه، مدیران حوزه ریاست دانشگاه و روسای دانشکده‌ها و مراکز تحقیقاتی و در روز دوم با حضور اعضای هیأت علمی و کارشناسان دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/ کد خبرنگار :

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     دوره.آموزشی     بین‌المللی.سازی     دکتر.باقر.امیرحیدری     مدیر.امور‌بین‌الملل     دانشگاه    
کرمان        

تاریخ بروز رسانی:   9 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >