اجرای طرح تشدید نظارت بر صنوف حساس در شهرستان کنگان

17 دی 1402
مسئول واحد سلامت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از اجرای طرح تشدید نظارت بر صنوف حساس در آستانه سال نو در این شهرستان خبر داد.

نوید اسماعیلی اظهار داشت: با توجه به ماه‌های پایانی سال و اهمیت کنترل بهداشتی صنوف حساس تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی و اماکن عمومی جهت حفظ سلامت مسافرین و شهروندان در ایام تعطیلات به‌ویژه تعطیلات نوروزی اجرای این طرح در صنوف حساس اجرا خواهد شد.
وی تصریح کرد: این طرح در صنوف حساس شامل صنوف کارگاه و فروشگاه‌های شیرینی و رستوران‌ها و بیرون برها، نانوایی‌ها و نان فانتزی‌ها، پیتزا ساندویچ و فست فود، آجیل و خشکبارفروشی از ۱۵ دی‌ماه الی ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۲ با تأکید بر بهداشت فردی و رفع مشکلات بحران اجرا خواهد شد.
وی تصریح کرد: در اجرای این طرح بازرسین و کارشناسان سلامت محیط شبکه و مراکز خدمات جامع سلامت ضمن بازدید از این صنوف حساس پس از آموزش مقررات بهداشتی به شاغلین در این واحدها در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقدامات قانونی لازم را پس از طی مراحل قانونی اتخاذ خواهند کرد.
مسئول واحد سلامت محیط شبکه بهداشت کنگان خاطرنشان کرد: شهروندان شکایات خود را در این خصوص به شماره ۱۹۰ سامانه ارتباط مردمی وزارت بهداشت منعکس نمایند.

انتهای پیام/ م.س ۳۰۷۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
طرح.تشدید     نوید.اسماعیلی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   19 دی 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >