رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
پشتیبانی همه‌جانبه از دانشمندان و مراکز علمی در دستور کار ویژه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است

30 دی 1402
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: پشتیبانی همه‌جانبه از دانشمندان و مراکز علمی در دستور کار ویژه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.

دکتر حسن ملکی زاده در نشست اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و اعضای کارگروه جنوب فرهنگستان علوم پزشکی در بوشهر با دکتر کامران باقری لنکرانی رئیس کارگروه جنوب فرهنگستان علوم پزشکی در بوشهر اظهار داشت: مرکز تحقیقات پزشکی هسته‌ای و تصویربرداری مولکولی بوشهر از سفر سال گذشته مقام عالی وزارت و رییس‌جمهور به استان بوشهر به‌عنوان قطب تشخیصی و درمانی سرطان در کشور معرفی شد.
وی تصریح کرد: در سفر مقام عالی وزارت قول برای مساعدت‌های لازم در خصوص ارتقای علمی و همچنین تجهیزاتی مرکز تحقیقات پزشکی هسته‌ای و تصویربرداری مولکولی بوشهر از داده شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: علم به کار رفته در مرکز تحقیقات پزشکی هسته‌ای و تصویربرداری مولکولی بوشهر از در مرزهای دانش در حال حرکت است و علم روز دنیا و علم برتر دنیاست.
دکتر ملکی زاده اضافه کرد: امیدواریم با اقداماتی که مرکز تحقیقات پزشکی هسته‌ای و تصویربرداری مولکولی بوشهر انجام می‌دهد نه تنها در حوزه تشخیص و درمان سرطان‌ها بلکه به تدریج بتوانیم به کمک دانشمندانی که داریم در حوزه درمان‌های سایر بیمارهای صعب‌العلاج به کمک علم روز حرکت کنیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر این را به‌عنوان مسئولیت ویژه خود به این مرکز نگاه می‌کند و تمام تلاش را در راستای ارتقا علمی و تجهیزاتی این مرکز انجام خواهد داد.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
نشست     هیات.رییسه     فرهنگستان.علوم.پزشکی     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   30 دی 1402

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >