دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موفق به کسب رتبه دوم ارزشیابی پژوهشی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شد

3 بهمن 1402
سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موفق به کسب رتبه دوم ارزشیابی پژوهشی دانشگاه‌های علوم پزشکی تیپ سه کشور شد.

دکتر سید محمدهادی امامت اظهار داشت: نتایج ارزشیابی جامع تحقیقات و فناوری دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سال ۱۴۰۱ توسط معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام شد و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با رشد قابل‌توجه نسبت به سال قبل در جایگاه دوم دانشگاه‌های تیپ سوم قرار گرفت.
سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: این ارزشیابی جامع معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بر اساس چهار محور حاکمیت و رهبری، تولید و ترجمان دانش، اثرگذاری و تولید فناوری انجام‌گرفته و رتبه‌بندی شده است.
وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در محور اثرگذاری با رشد ۸۰ درصدی نسبت به سال قبل، رتبه دوم و در محور حاکمیت و رهبری رتبه سوم را کسب کرده است، همچنین در محور تولید فناوری رتبه اول را در بین دانشگاه‌های هم‌تراز کسب نموده است.
سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تبریک این موفقیت به رییس دانشگاه، آن را حاصل تلاش ارزشمند تمامی پژوهشگران، فناوران، دانشجویان، مدیران و کارشناسان معاونت تحقیقات و فناوری و در رأس آن مدیریت و تدبیر شایسته معاون پیشین دکتر اکرم فرهادی دانست و افزود: حفظ و ارتقای این جایگاه در سطح کشور یکی از اهداف مهم ما در آینده خواهد بود که خوشبختانه با توانمندی و پتانسیلی که در مجموعه دانشگاه داریم این مهم دست‌یافتنی است.

انتهای پیام/


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیدکلمات کلیدی:
کسب.رتبه.دوم     ارزشیابی.پژوهشی     معاون.تحقیقات.فناوری     دکتر.سیدمحمدهادی.امامت    

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >