با ورود کاروان خدمت به شهرستان دیر؛
از پروژه‌های در حال ساخت حوزه سلامت دیر بازدید شد/ گزارش تصویری

4 بهمن 1402
به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام هادی (ع)، با ورود کاروان خدمت به شهرستان دیر و بازدید استاندار و معاونین وی از پروژه‌های شهرستان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی از پروژه‌‌‌های در حال ساخت پانسیون 12 واحدی پزشکان بیمارستان امام هادی (ع) و مرکز خدمات جامع سلامت بردخون بازدید کردند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: پروژه پانسیون 12 واحدی پزشکان بیمارستان امام هادی (ع) در مراحل پایانی است.
دکتر محمدهادی رستمیان اظهار داشت: پانسیون ۱۲ واحدی پزشکان با زیربنای ۹۷۰ مترمربع از سال ۱۴۰۰ از محل اعتبارات استانی عملیات اجرایی آن شروع شده تاکنون ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی افزود: این پروژه در مراحل تکمیلی است و مطابق برنامه‌ریزی به عمل آمده در صورت تخصیص منابع تا پایان سال جاری آماده بهره‌برداری خواهد بود.
رستمیان تصریح کرد: با راه‌اندازی این پانسیون ماندگاری پزشکان افزایش خواهد یافت و بخشی از هزینه‌های بیمارستان کمتر خواهد شد.
درمان 35 بیمار دیالیزی در مرکز دیالیز خیرساز دیر
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز در بازدید از پروژه‌های خیر ساز در بیمارستان گفت: با راه‌اندازی مرکز دیالیز خیرساز شفا هم‌اکنون 35  بیمار دیالیزی تحت درمان هستند.
دکتر اکرم فرهادی تصریح کرد: این بیماران پیش‌ازاین برای مداوای هفتگی به شهرهای هم‌جوار مراجعه می‌کردند.
وی با اشاره به پروژه ساختمان سی‌تی‌اسکن اظهار داشت: این پروژه با پیشرفت 80 درصدی با قول مساعد خیر نیک‌اندیش در بهار سال آینده به اتمام خواهد رسید.
دکتر فرهادی بیان داشت: مرکز جامع سلامت بردخون نیز با زیربنای ۱۲۰۰ مترمربع در دوطبقه شامل ۴ واحد پانسیون پزشک و بخش‌های بستری موقت، آزمایشگاه، دندانپزشکی، مراقب سلامت و.... است.
وی اضافه کرد: عملیات اجرایی این مرکز از سال ۱۳۹۹ شروع شده و تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و مطابق برنامه‌ریزی به عمل آمده در صورت تأمین منابع تا پایان سال قابل افتتاح خواهد بود.
در این سفر سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از انبارهای دارویی و کالای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نیز بازدید کرد و نحوه نگهداری و دسته‌بندی این کالاها را مورد بررسی قرار داد.
پیش از آن رئیس دادگستری شهرستان دیر و دادستان شهرستان دیر به همراه سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مهندس احمد آخوندی مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مهندس سید حسین حسینی مدیر دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر و سرپرست بیمارستان امام هادی (ع) دیر از بخش‌های مختلف بیمارستان بازدید کردند و در جریان مشکلات این بیمارستان قرار گرفتند.
انتهای پیام/ کد خبرنگار : ع. ا 5010

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


   

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >