بازگشت به زندگی؛
عملیات موفقیت احیا قلبی آقای ۶۵ ساله و حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در اورژانس

21 بهمن 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی بوشهر گفت: روز چهارشنبه هجدهم بهمن ماه سال جاری، همزمان با بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از اورژانس استان، تلفن ۱۱۵ به صدا در آمد و درخواست امداد برای یک مرد ۶۵ ساله به ما اطلاع داده شد.

دکتر سید حسین موسوی ادامه داد: در این بازدید میدانی، که عملکرد اورژانس پایش می‌شد، آمبولانس با آژیر برای بیمار بدحال اعزام شد و آن مسئول از نزدیک شاهد حساسیت و حرفه‌ایی ماموریت‌های اورژانس بودند.
رئیس اورژانس  بوشهر اظهار کرد: بازدید از ستاد بحران دانشگاه و ستاد هدایت بیماران هنوز تمام نشده بود که تکنسین‌های توانمند اورژانس با برگه تأیید احیای موفق از ماموریت برگشتند.
وی بیان کرد: امروز با افتخار و سربلندی اعلام می‌کنم  به لطف تلاش و حرفه‌ایی تیم اورژانس، مرد ۶۵ ساله با موفقیت احیا شد و به زندگی بازگشت، این نشان دهنده عملکرد برتر و تلاش بی‌وقفه تیم اورژانس استان است. این تجربه نشان می‌دهد که هر ثانیه مهم است و هر لحظه می‌تواند فرصتی برای نجات جان باشد.
دکتر موسوی گفت: ما با افتخار خدمات اورژانسی خود را به مردم استان ارائه می‌دهیم و به همه‌ی اعضای تیم اورژانس تبریک می‌گویم. این موفقیت نشان از تلاش و تسلیم‌ناپذیری تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی برای حفظ جان و امنیت مردم است.
دکتر اکرم فرهادی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همراه هیات همراه از روند عملکرد اورژانس و وضعیت ساختمان ها نیز بازدید داشتند. در این بازدید دکتر سید حسین موسوی تیم بازدید کننده را همراهی کردند.
در روند این بازدید دکتر فرهادی و تیم همراه در جریان نیازهای اورژانس قرار گرفته و توضیح اینکه طبق برنامه پیش بینی شده از ابتدای سال 1403 برنامه جدی برای ساخت ساختمان ستاد مرکزی و مدیریت فوریتهای پزشکی آغاز خواهد شد.
انتهای پیام/


کلمات کلیدی:
دکتر.اکرم.فرهادی     معاون.توسعه.مدیریت.و.منابع     رییس.اورژانس.115     دکتر.سیدحسین.موسوی     احیا.موفق    

تاریخ بروز رسانی:   22 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >