رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
تأسیس یک بیمارستان تخصصی قلب در مرکز استان ضروری است

30 بهمن 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تأسیس یک بیمارستان تخصصی قلب در مرکز استان با توجه به نیاز مبرم مردم شریف استان امری ضروری است.

دکتر حسن ملکی‌زاده در نشست با مدیرکل دادگستری استان افزود: مجوز تأسیس بیمارستان و همچنین خیّر سازنده در حال حاضر وجود دارد ولی به دلیل عدم وجود زمین استاندارد تاکنون تأسیس بیمارستان مزبور به تأخیر افتاده که این مهم یکی از مطالبات به‌حق و جدی مردم استان است.
وی تصریح کرد: بهترین مکان تأسیس بیمارستان تخصصی قلب شهر بوشهر در مکان فعلی بیمارستان فاطمه زهرا (س) سابق است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: از مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان خواستار تسریع در روند مستندسازی و سند دار شدن املاک فاقد سند دانشگاه هستیم.
در ادامه مدیرکل دادگستری استان نظریات مشورتی خود را به رئیس دانشگاه و مدیرکل دفتر فنی استانداری اعلام کرده و تأکید کرد که ازنظر قانونی تمام تلاش خود را در جهت تأسیس آن بیمارستان انجام خواهد داد.
در پایان به‌صورت نمادین سند تک‌برگ مرکز جامع سلامت روستای رود فاریاب شهرستان دشتستان به رئیس دانشگاه تقدیم شد.
این نشست با حضور مدیرکل دادگستری استان، رئیس دانشگاه، مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان ، مدیرکل دفتر فنی استانداری، مدیر حقوقی و مسئول مستندسازی املاک دانشگاه و باهدف پیگیری املاک دانشگاه خصوصاً املاک فاقد سند مالکیت و همچنین تأسیس یک بیمارستان تخصصی قلب در مکان فعلی بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) تشکیل شد.

انتهای پیام / م.ف 1024
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     بیمارستان.قلب     دکتر.حسن.ملکی‌زاده     مدیر.کل.دادگستری     املاک.دانشگاه        

تاریخ بروز رسانی:   30 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >