دبیر هم‌اندیشی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
نشست‌های روشنگری جهت انتخاب اصلح در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می‌شود/ گزارش تصویری

7 اسفند 1402
دبیر هم‌اندیشی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نشست‌های روشنگری جهت انتخاب اصلح در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می‌شود.

دکتر مرادعلی فولادوند در نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با موضوع انقلاب اسلامی جهان امروز و چالش‌های فرارو اظهار داشت: نشست‌های هم‌اندیشی فرصتی مغتنم و سهل‌الوصول برای دریافت اطلاعاتی مفید و پربهره برای همکاران است.
عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران نیز ضمن تشکر از حضور اساتید و بانیان برگزاری جلسه، این نشست را متفاوت نسبت به سایر جلسات عنوان کرد و افزود: در این نشست بحث سیاسی تحلیلی را خواهیم داشت و حقیقت این است که هر کشور و شهروندی یکی از نکات مهم برایش تحلیل درست و واقع‌بینانه جامعه، کشور خود و فرایندهایی که در کشور در حال انجام است.
دکتر ابوالفضل روحی اظهار داشت: در کنار دستاوردهای بزرگ و فراوانی که در کشور انجام شده که یکی از مستندات مهم آن می‌توان به کتاب صعود چهل‌ساله راجی اشاره کرد، از نگاه واقع‌بینانه می‌بایست ما ضعف‌ها و مشکلات و آسیب‌هایم را هم مدنظر بگیریم که همین‌طور مقام معظم رهبری فرمودند"بی‌توجهی به آسیب‌ها و چالش‌های ما یا ما را مغرور می‌کند یا باعث می‌شود که ما برای آن‌ها برنامه‌ای نداشته باشیم و برای اصلاح آن‌ها قدمی برنداریم".
وی تصریح کرد: ما دودسته چالش جدی در کشور وجود دارد که اگر ما برای آن‌ها برنامه‌ای نداشته باشیم قطعاً می‌تواند در آینده عمیق‌تر شود و در آینده می‌تواند آسیب‌های جدی به وجود آورد، یک دسته از عوامل، عوامل داخلی است که خودمان به وجود آورده‌ایم و حواله دادن به بیرون و دنبال جای دیگری گشتن آدرس دادن غلط است و یک دسته عوامل خارجی است که بدون در نظر گرفتن آن عوامل و کوبیدن بر طبل که باید همه را در داخل حل کرد به معنای تلاش بیهوده است و ثمره‌ای برای ما نخواهد داشت.
دکتر روحی اضافه کرد: بزرگ‌ترین چالش داخلی کشور بالأخص در سال‌های اخیر چالش اقتصادی است و برای حل آن باید یک نگاه بنیادی داشت و از دیگر عوامل داخلی مشکلات مدیریتی، اجرای عدالت، تجمل‌گرایی و رانت‌خواری و ویژه خواری را می‌توان عنوان کرد و از عوامل و چالش‌های خارجی کشور برتری‌جویی غرب، شعارهای انقلاب اسلامی، درخواست‌های کشورهای غربی، جایگاه خاورمیانه، موقعیت ژئوپلیتیک ایران، نقش صهیونیسم و مسئله غرب و اسلام را می‌توان عنوان کرد.
عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران ضمن دعوت همه دوستان به شرکت در انتخابات به نگاه دشمنان به حضور مردم خاطرنشان کرد: مردم باید کسانی را انتخاب کنند که اصلح بوده و برنامه‌ای برای حل مشکلات و چالش‌های کشور داشته باشند.
نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با موضوع انقلاب اسلامی جهان امروز و چالش‌های فرارو برگزار شد.
در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری نشست هم‌اندیشی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه و حضور ارزشمند دکتر ابوالفضل روحی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.
در این نشست اساتید با بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.
در سفر چند روزه دکتر روحی نشست‌های متفاوتی با دانشجویان و کارکنان در موضوع انتخابات و راهکارهای حل مشکلات، مسائل منطقه بالأخص فلسطین و غزه، چالش‌ها و مشکلات فراروی کشور برگزار شد.

انتهای پیام/


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     انتخابات     دکتر.مرادعلی.فولادوند     معاون.آموزشی        

تاریخ بروز رسانی:   7 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >