دعوت رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای مشارکت حداکثری در انتخابات

9 اسفند 1402
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دانشجویان، استادان، کارکنان دانشگاه و آحاد مردم را برای شرکت حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در روز جمعه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ دعوت کرد.

متن پیام دکتر حسن ملکی زاده به شرح زیر است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

همان‌گونه که شکوه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ و عزت این نظام در بیعت پرشور و شعور آحاد مختلف مردم به منصه ظهور رسید، اکنون نیز عرصه مهم و سرنوشت‌ساز انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، پیش‌روی ملت همواره سربلند ایران اسلامی قرار گرفته است.

سختی‌ها و فراز و فرودهای حرکت الهی انقلاب اسلامی ایران نتوانسته و نخواهد توانست اراده این ملّت را سست نماید، از سوی دیگر، دشمنی دشمنان که از ابتدا تا امروز ادامه داشته، حقانیت این حرکت را بیش‌ازپیش برای همگان به اثبات رسانیده است.

حضور در انتخابات مجلس خبرگان رهبری به‌عنوان نماد پیوند امّت و امام و نیز انتخابات مجلس شورای اسلامی در راستای سپردن امانت قانون‌گذاری و نظارت به وکلای امین و کاردان، هر چند همیشه یک واجب شرعی و عقلی است که ضرورت آن را هر عقل سلیمی به‌وضوح درک می‌کند، اما تلاش دشمنان اسلام و ایران اسلامی در این روزها برای رویگردانی مردم از انتخابات، بهترین نشانه برای اهمیت مضاعف دوره کنونی انتخابات است.

جامعه بزرگ حوزه سلامت استان بوشهر ضمن اینکه باشکوه هر چه تمام پای صندوق‌های رأی خواهند آمد از آحاد ملّت بصیر ایران اسلامی با هر سلیقه و گرایشی برای حضور پرشور و شعور نیز برای حضور در انتخابات دعوت به عمل می‌آورند.

اینجانب نیز به‌نوبه خود از تمامی جامعه دانشگاهی و حوزه سلامت استان بوشهر اعمم از دانشجویان، استادان، کارکنان دانشگاه و آحاد مردم برای استمرار در برافراشتگی پرچم مقدس کشورمان و خنثی‌سازی دسیسه دشمنان شیطان‌صفت ایران اسلامی برای حضور در روز ۱۱ اسفندماه در پای صندوق رأی و خلق حماسه دیگر دعوت می‌کنم.

دکتر حسن ملکی زاده

رییس دانشگاه پزشکی بوشهر

اسفندماه ۱۴۰۲"

انتهای پیام/


کلمات کلیدی:
شرکت.در.انتخابات     حضور.حوزه.سلامت     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   9 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >