رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه:
سربلندی، امنیت و آسایش امروز جامعه ما مدیون خون شهداست

14 اسفند 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: سربلندی، امنیت و آسایش امروز جامعه ما مدیون خون شهدا، فداکاری جانبازان و ایثارگری رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس است.

دکتر عصمت حیدری در دیدار با خانواده شهدای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تأکید کرد: تجربه‌های دوران دفاع مقدس تجربه‌های بسیار گران‌بهایی است که استفاده از آن‌ها قطعاً باعث موفقیت ما در همه عرصه‌ها و گذر از بحران‌ها و مشکلات خواهد بود.
مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز بیان کرد: رهبر معظم انقلاب در رابطه بافرهنگ ایثار و شهادت، سفارش زیادی کرده و با تأکید بر پررنگ کردن فرهنگ ایثار و شهادت و برنامه‌ریزی در این زمینه، تداوم انقلاب اسلامی را وابسته به این فرهنگ عنوان کرده‌اند.
مهدی مرکبی با اشاره به اینکه شهدای عزیز در روزهای سخت با جان‌فشانی و ازخودگذشتگی از آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های ناب اسلامی دفاع کردند، گفت: امروز خدمت به خانواده‌های این شهدای گران‌قدر و ایثارگران عزیز توفیق بزرگی است که نصیب ما شده است.
با حضور مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از فرزندان شهدای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تجلیل شد
با حضور مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از خانواده شهدای شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تجلیل شد.
در این مراسم از خانواده شهدای شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تجلیل شد.انتهای پیامم. ن 3080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دیدار     تجلیل     شهدا     مهدی.مرکبی     دکتر.عصمت.حیدری     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   14 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >