با حضور ه‍یأت رییسه مشترک دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
فرزندان شهدا و همسر شهید در کنار شهید گمنام تجلیل شدند/ گزارش تصویری

20 اسفند 1402
مشاور ‌اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: فرزندان شهدا و همسر شهید در کنار شهید گمنام مدفون در پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور هیات رئیسه مشترک دانشگاه تجلیل شدند.

دکتر محسن صحرانورد در این آیین اظهار داشت: دستاوردهایی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دست آورده است مدیون خون شهدا و رهنمودهای امامین انقلاب است.
وی تصریح کرد: بدون شک امنیت امروز را مدیون ایثار شهدا و صبر خانواده آن‌ها هستیم و از خداوند متعال می‌خواهیم که ما را از پیروان راستین شهیدان قرار دهد.
دکتر صحرانورد با تجلیل از صبر و ازخودگذشتگی خانواده‌های معظم شهدا تاکید کرد: بدون شک امنیت امروز را مدیون ایثار شهدا و صبر پدران، مادران، همسران و فرزندان این عزیزان هستیم و از خداوند متعال می‌خواهیم که ما را از پیروان راستین شهیدان قرار دهد و بتوانیم گوشه‌ای از وظایف خود نسبت به شهدا، ایثارگران و خانواده معظم این بزرگواران را انجام دهیم.
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر و مشاور امور ایثارگران رئیس دانشگاه،
در این آیین از فاطمه افشین فرزند شهید جهانگیر افشین، زهره ماهینی فرزند شهید علیباش ماهینی، جمیله دارابیان همسر شهید محمود رفیعی نجات و امیرعلی جمالی فرزند شهید محمدرضا جمالی تجلیل کردند.

انتهای پیام/
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجدید.میثاق     تجلیل     مشاور.اجرایی     دکتر.محسن.صحرانورد     شهید.گمنام     پردیس    
   

تاریخ بروز رسانی:   21 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >