دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزیده واحدهای حقوقی بیست و نهمین جشنواره رازی شد

21 اسفند 1402
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بیست و نهمین جشنواره رازی در بخش واحدهای حقوقی برگزیده کشوری شد.

هفتمین اجلاس حضوری روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور در سالن شهید حاج قاسم سلیمانی وزارت بهداشت برگزار شد.
به گزارش وبدا، دکتر سید محمد پورحسینی، مشاور وزیر بهداشت و مدیرکل حوزه وزارتی در این اجلاس با اشاره به برگزاری چندین اجلاس غیرحضوری روسای دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی، هدف از برگزاری این رویداد را تعامل بیشتر دانشگاه ها و ستاد وزارت بهداشت برای اجرای برنامه های حوزه سلامت دانست.
وی با تقدیر از مشارکت گسترده جامعه سلامت در انتخابات 11 اسفندماه، شکل گیری پویش نسخه حضور برای دعوت کادر سلامت از مردم برای مشارکت در تعیین سرنوشت خودشان را اقدامی خودجوش و ارزشمند عنوان کرد.
دکتر پورحسینی تصریح کرد: در این اجلاس علاوه بر بررسی عملکرد دانشگاه های علوم پزشکی در طول سال جاری، مهمترین برنامه ها و اولویت های وزارت بهداشت در سال آینده نیز بررسی می شود.
دکتر عبدالله مرادی، مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور و دبیر کمیسیون ماده 10 احزاب در بخشی از این اجلاس ضمن ارائه گزارشی از روند قبل، برگزاری و پس از انتخابات 11 اسفندماه، از تعامل ویژه وزارت بهداشت و جامعه دانشگاهی و سلامت کشور در این رویداد ملی، تقدیر کرد.
وی با اشاره به پویش خودجوش «نسخه حضور» از سوی جامعه سلامت برای مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، همکاری جامعه دانشگاهی برای برگزاری انتخابات را ارزشمند و ادامه دار برای انتخابات های دیگر در کشور دانست.
در حاشیه این مراسم و با حضور وزیر بهداشت و معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، ایران، بقیه الله، مشهد، تبریز، کرمانشاه، شیراز، همدان، کردستان، اهواز، بوشهر، رفسنجان، بیرجند، قزوین، کاشان، جهرم، البرز، اردبیل، سیرجان، لارستان و سازمان غذا و دارو به عنوان برگزیدگان واحدهای حقوقی بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی تقدیر شد.

انتهای پیام/
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
برگزیده     جشنواره.رازی     امور.حقوقی     دکتر.سیدمحمد.پورحسینی     دکتر.حسن.ملکی‌زاده        

تاریخ بروز رسانی:   21 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >